Tipy na Ježíška pro něj...

Jak se dozvídám kolem sebe, spousta lidí v mém okolí už má dárky nejen vymyšlené, ale také objednané, doručené a dokonce zabalené. Pokud patříte k té druhé skupině, inspirujte se našimi tipy, tentokráte na dárky pro muže.

Ilona Tandlerová

1. Košile na míru 

Darujte svému muži poukaz na košili, kterou si může sám nakonfigurovat dle vlastních preferencí. Česká značka Bespoken šije z kvalitních materiálů pánské (i dámské) košile a u nás jsou rozhodně na wishlistu pro Ježíška! 

2. TŌSH GIN

Podpořte lokální produkty a kupte mužské části rodiny Moravian Dry Gin, který je vyroben v malých šaržích na historickém kotlíku pro destilaci whisky kousek od Olomouce v Těšeticích. TŌSH Distillery navazuje na řemeslnou výrobu, která byla v Těšeticích zahájena už v roce 1979. Gin má komplexní, silnou a vyváženou chuť s důrazem na bohaté citrusové a jalovcové tóny, s dlouhým dozvukem českého máku, moravského sladkoplodého jeřábu a šípku a skvěle se pije jak samotný, tak jako součást koktejlů. Objednávejte na e-shopu TŌSH Distillery za 699 Kč. Akci na gin najdete také v našem adventním kalendáři, tak si nezapomeňte každý den otevřít okénko :) 

3. Sklenice Mr. K. od Rückl

Pro všechny muže s nadhledem bude super dárkem ručně broušená sklenice na whisky z kolekce Mr. K. z bezolovnatého křišťálu, design Rony Plesl. Prodává rodinná sklárna Rückl, která se věnuje výrobě skla déle než 300 let. Koupíte ji na webu Ruckl.cz za 1199 Kč.

4. Kapesní nůž Rybička

Tato druhá limitovaná edice ikonického nože Rybička je vyrobena ze zrecyklovaných Nespresso kapslí a výtěžek z prodeje putuje na konto Nadace Terezy Maxové. Uděláte tak radost dvakrát. Radost bude mít obdarovaný a potom všichni potřební, na které bude částka nadací alokována. Rybičku pořídíte na e-shopu Nespresso za 1000 Kč. 

5. Pure Happiness, Yage Organics

Dopřejte svému muži štěstí v podobě organického pleťového oleje od Yage Organics. Pure Happiness je rostlinný elixír, v němž se mísí rostlinné bio oleje cíleně vybrané pro obnovu a oživení pleti. Značka využívá mocných účinků brusinky, která je bohatá na antioxidanty, protizánětlivých vlastností skvalanu, omlazujícího a výživného arganového a cacay oleje spolu s projasňující kamélií. "Čisté štěstí" mají na webu Yage Organics za 1399 Kč.

6. Ponožky, jednoznačně.

Protože vánoční ponožky nesmí pod stromečkem chybět. Tyhle jsou od Happy Socks. A nebo využijte skvělého nápadu zakladatelů Klubu pánů z Ponožkovic a objednejte předplatné na ponožky, které se objeví každý měsíc ve schránce. Tyhle ponožky jsou z luxusních materiálů, drží tvar a mají nápaditý design. Pod stromeček tak dostane obdarovaný krabičku s jedním až třema páry ponožek a k němu předplatné na dobu, kterou si sami zvolíte. Členství objednávejte zde, ceny jsou od 749 Kč.  

7. Poukaz pro něj 

Značka BeWooden je známá svými kvalitně zpracovanými dřevěnými doplňky. Nevíte-li, co by se vašemu drahému líbilo nejvíce, nebo chcete obdarovat třeba bratra s vkusem na hony vzdáleným od toho vašeho, vyřešte to poukázkou. Pořídíte ji na e-shopu BeWooden za 999 Kč. 

8. Pánské konopné tričko s charitativním přesahem HIRZO Black STAY NEGATIVE, Bohempia

Svět je teď tak trochu vzhůru nohama a se sérií STAY NEGATIVE to můžete reflektovat. Každý si vybere potisk podle toho, jak se cítí: někdo je bojovník, jiný zase manager, někdo tvůrčí ale hladový a pro spoustu je pozitivní být negativní. Tričko stojí 750 Kč a za každé prodané z e série STAY NEGATIVE věnuje společnost Bohempia 100 Kč na podporu Linky seniorů neziskové organizace Elpida. Z více barev vybírejte zde :)

9. Dárkové poukazy Lobster family restaurant a Bowland Bowling Center

Udělejte radost svým blízkým, přátelům nebo obchodním partnerům a darujte jim poukázku do Lobster Family Restaurant nebo Bowland Bowling Center. Na výběr máte poukazy v hodnotách 500 Kč nebo 1 000 Kč, také si můžete vybrat poukaz na školu vaření, degustaci či jakoukoliv jinou akci, případně také na 3 a 5 chodové menu. Za nás doporučujeme školu vaření, pod vedením šéfkuchařů z Lobsteru se váš drahý protějšek zdokonalí v grilování, naučí se válet sushi nebo vařit asijská jídla, pracovat s rybami i mořskými plody a vařit tu nej pastu! 

#tipredakce

reklama

Další články