[OL]4you na

UP Business Camp je tu!

Konference o cestě k úspěšnému podnikání. Tak by se dal nazvat UP Business Camp, na nějž jsou zváni všichni studenti, podnikavci a podnikatelé. Téma letošní konference jde s dobou a zaměřuje se převážně na využití umělé inteligence v podnikání, a jak z ní vytěžit co nejvíce. UP Business Camp se koná už dnes v Pevnosti poznání.

UP Business Camp je tu!
 

Všichni příchozí se mohou těšit na přednášky, workshopy i networking. Akce je vhodná pro studenty, co teprve hledají nápad, pro startupy, které řeší otázku získávání investic, pro podnikatele, kteří chtějí načerpat inspiraci a know-how, i pro všechny nadšence, které zajímá téma byznysu a umělé inteligence.

Na letošním ročníku konference přislíbili účast významní hosté. Například Jakub Dohnal, řídící partner advokátní kanceláře ARROWS ETL Global, účastníky provede využitím chatGPT v praxi, Richard Laně, který jako jeden z prvních v ČR otevřel barbershop, se podělí o svůj recept na byznysový úspěch, Alexandr Dobeš z IBM se podívá na zub digitální evoluci s příchodem AI atd. Určitě je na co se těšit i v Souboji startupů, jenž je součástí programu UP Business Campu. 

"Kromě možnosti získání finanční odměny a hodnotných cen od partnerů Souboj startupů soutěžícím nabízí prostor pro navázání kontaktů, zpětnou vazbu od zkušené poroty i účastníků a zlepšení prezentačních dovedností, neboť před samotným výstupem startupisté projdou intenzivním školením. Další přidanou hodnotou je pak možnost prezentace vítězného projektu před investory na Gentlemen’s Clubu pořádaném Okresní hospodářskou komorou Olomouc," uvedl ředitel a jeden ze zakladatelů Startup Klubu, Pavel Sedláček (ESMEDIA Interactive). Letos se soutěží o ceny za více než 200 000 Kč. 

Kompletní program UP Business Campu naleznete TADY.

reklama