Uspěj se svým startupem: Osmý ročník konference UP Business Camp je tu!

Vědeckotechnický park Univerzity Palackého pořádá 8. ročník konference UP Business Camp, tentokrát s podtématem „Načrtni svou budoucnost“. Zcela poprvé se konference uskuteční ve virtuálním prostředí. Chybět však nebudou inspirativní řečníci, ani soutěž podporující startupy z celé ČR.

Veronika Jínová

Inspirativní konference UP Business Camp, kterou již tradičně pořádá Vědeckotechnický park UP, bude letos poprvé ve své historii kvůli aktuální situaci online. Program však bude stejně nabitý a plný příběhů z business prostředí jako v předešlých ročnících. Konference se uskuteční v sobotu 21. 11. 2020. 

„Akce UP Business Camp je skvělá příležitost pro mladé lidi, kteří hledají inspiraci ať už ohledně svého vlastního podnikání nebo k nastartování kariéry. Program je nabitý inspirativními řečníky přímo z businessu, což je dle mého názoru nejlepší způsob, jak získat zkušenosti přímo od lidí z praxe,“ uvedl jeden z účastníků loňského Business Campu a dodal „zároveň je to skvělé prostředí, jak se setkat se skupinou lidí, hledající zkušenosti, ochotné sdílet své nápady a diskutovat o nich. Za mě rozhodně akce, kterou by mladí lidé neměli propásnout.“

Stejně jako v předchozích dvou ročnících je součástí konference také startupová soutěž Souboj startupů, která si klade za cíl podpořit začínající podnikatele. Výhry v hodnotě více jak 100 000 Kč mají pomoci mladým startupům se zviditelněním a poskytnout jim cennou zpětnou vazbu z řad expertů sedících v hodnotící komisi. Soutěž je pořádána ve spolupráci s olomouckou aktivační platformou Startup Klub a agenturou CzechInvest. Na účastníky Souboje startupů čeká v rámci konference online školení na prezentační dovednosti, kde své vystoupení s odborným lektorem vypilují k dokonalosti a připraví se na odpolední dvouminutový výstup. 

Ani na letošním programu nebude chybět panelová diskuse, jejím účelem tentokrát bude poskytnout účastníkům konference vhled do světa investic a jejich získávání. Pozvání do diskuze přijala jak začínající firma, které se podařilo získat svou první 10 milionovou investici, tak investor, který všem zúčastněným poskytne „investorský“ pohled na věc.

Máte svůj startup a chcete jej ukázat světu? Zapište se do Souboje startupů pomocí registračního formuláře na webu www.startupklub.cz. Mezitím doporučujeme nenechat nic náhodě a zůčastnit dvou workshopů s úspěšnými mentory. První workshop nese název Základy PPC kampaní pro startupy, proběhne 14. 10. v 16:00 v Divadle na cucky pod vedením PCC specialistky Antonie Hastíkové z e-commerce firmy ESMEDIA. Druhý workshop proběhne o týden později 22. 10. v 16:00 v Telegraph Olomouc. Jakub Dohnal z advokátní skupiny Arrows mladým vizionářům představí Tipy, triky a průšvihy na cestě za úspěchem.

Konferenci pod záštitou Olomouckého kraje pořádá Vědeckotechnický park UP. Generálním partnerem je Komerční banka. Vstupenky jsou k dispozici na www.upbusinesscamp.cz.

#business camp #startup #startup klub #univerzita palackého

reklama

Další články