[OL]4you na

Vaječný likér. Ochutnejte tekutý symbol Vánoc od profíků

Dovedete si představit blížící se svátky bez kapky vaječného likéru? My tedy rozhodně ne. V posledních letech s nabídkou vaječného likéru v nejrůznějších podobách a s nejrůznějšími příchutěmi přicházejí olomoucké kavárny či restaurace. Vaječný likér je zkrátka nabídka, která se nedá odmítnout.Víme, kde mají skvělý...

Vaječný likér. Ochutnejte tekutý symbol Vánoc od profíků

KAM PRO VAJEČNÝ LIKÉR V OLOMOUCI?
Receptů na výrobu vaječného likru najdete všude dost (ostatně loni jsme se s vámi o jeden také podělili). Pokud se vám ale výrobou likéru nechce ztrácet čas, zajděte si do některé z olomouckých kaváren nebo restaurací. V poslední době je totiž prodej vaječných likérů v nejrůznějších podobách opravdu trendy záležitost a nutno podotknout, že nabízené likéry jsou vynikající... Vyzkoušeno opravdu poctivě. :)

Cafe New One
Tady mají v nabídce klasický vaječný likér a také karamelový likér. Jsou perfektně husté, krásně voní a ještě lépe chutnají. Obzvlášť karamelový je návykový, co si budeme povídat... A pije se s láskou.

Cajk Bistro 
V Cajku mají speciální vánoční likér, který je skvěle provoněný kořením a je radost jej pít. Dát si jej můžete na místě, nebo si s sebou domů odnést celou lahev.

BerryBlue Café
Tady zvolili perníčkový likér a udělali dobře. Jednak se odlišují a jednak je vůně perníku něco, co k Vánocům fakt ladí. Ale pozor, je pouze na objednávku.

Bistro U Ptáka
Nejen že v tomhle bistru mají domácí vývar a skvělé kuře, ale mají i domácí vaječný koňak! Dát si jej můžete přímo v bistru, nebo si domů odnést celou půllitrovou lahev. A je fantastický!

Love Coffee
V této kavárně ladí poslední chuťové detaily, aby vám mohli naservírovat fantastický vaječný likér s vanilkou z Madagaskaru. Zkrátka poctivý, s láskou dělaný vánoční nápoj...

Telegraph Cafe
V Telegraphu vás dozajista potěší autorský tonka vaječňák. Dát si ho můžete v kavárně, a nebo si rovnou kupte lahev domů. Chybu vážně neuděláte.

Long Story Short Eatery & Bakery
I tady očekávejte top kvalitu a těšte se na kombinaci vajec, cukru, smetany, Appleton Signature, Wild Turkey 101 Bourbonu a tonka fazole. Tohle je Long vaječňák. Věc, pro kterou byste mohli vraždit. Tedy skoro.

Ať už si pro žluté vánoční pokušení zajdete kamkoliv, nebo se rozhodnete se do výroby vaječného likéru pustit sami, vychutnávejte si ho s gustem a potěšením. I takhle chutnají Vánoce...

reklama