[OL]4you na

Valentýn v Šantovce: romantická večeře i akce

Valentýn, svátek všech zamilovaných, nás čeká již ve středu. Vzhledem k tomu, že se jedná o událost slavenou dárky, květinami, sladkostmi a hlavně společnými okamžiky, nabízí Šantovka slevy na dárky pro drahé polovičky i atraktivní gastronomický a kulturní program...

Valentýn v Šantovce: romantická večeře i akce

Láska se slaví dárky
Kosmetika, parfémy, společné fotografie v rámečku, knihy, dárkové balíčky a mnohé další zajímavé produkty, to vše pro vašeho partnera pořídíte v rámci valentýnských akcí obchodů v Šantovce. Mnoho z nich jako například Nutrend, Pandora, Bushman a řada dalších aktuálně kvůli svátku zamilovaných své zboží navíc zlevňuje či nabízí zajímavé množstevní akce. Přehled valentýnských kampaní a slev naleznete zde.

Láska prochází žaludkem
Valentýn ovšem není jen o dárcích, ale i o zážitku. V Šantovce můžete s drahou polovičkou navštívit kino či místní gastroprovozy a vychutnat si romantickou večeři. V nejvyšším patře Galerie Šantovka pro vás kuchaři připravují zážitková valentýnská menu, která si hned zamilujete. V restauraci Lobster Family restaurant se můžete těšit na kvalitní suroviny, nevšední nápady, hravost a zážitek. Přesně v tomto duchu připravil František Pospíšil se svým týmem letošní valentýnské menu. K originálnímu tříchodovému menu navíc každý dostane jako dárek welcome drink a petit four.

Oslava dne lásky neunikla ani stylovému bistru Helen, které nabízí valentýnskou nálož plnou dokonalých chutí, která potěší milovníky masa i vegetariány. Chybět nebude ani dezert ve formě valentýnského srdce.

FOTO: Unsplash

reklama