[OL]4you na

Valentýnský Čokoládový festival láká na sladké dobroty i doprovodný program

Milovníci sladkého, zpozorněte! V Galerii Šantovka se chystá třídenní program plný čokoládových laskomin. Od pátku 10. února do neděle 12. února mohou návštěvníci ochutnat tradiční i netradiční čokoládové produkty, zúčastnit se kulinářských workshopů i soutěžit o lákavé ceny. Nebudou chybět ani aktivity pro děti a umělecká vystoupení. Vstup na akci je zdarma.

Valentýnský Čokoládový festival láká na sladké dobroty i doprovodný program

Čokoláda jako tvárná surovina
"Festival vám dokáže, že čokoláda je skutečně tvárná surovina, z níž může vzniknout řada originálních čokoládových výrobků a specialit. Mohou to být například jedinečné pralinky, speciální lanýže nebo netradiční pivo a dokonce i kebab či kosmetika," přiblížil festival mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

Dobroty od malých firem i rodinných podniků
V obchodních pasážích se představí více než čtyři desítky vystavovatelů a prodejců. Ochutnat můžete dobroty například od Kamila Chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonky, Čo‑Xo, Čokoládovny Janek, Čokolandia, Judith Sweet Art, Choklid, Chocothopia a mnoha dalších.

Soutěž pro návštěvníky
Jeden z návštěvníků navíc vyhraje 5 000 korun a dárky od sponzorů akce. Pět klíčů k pokladu bylo uschováno do čokoládových lodiček, které si návštěvníci festivalu mohou zakoupit u stánku Mr. Vonka. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevírá truhlu s dárky a odměnou 5 000 korun.

Oblíbená událost nabídne nejen stánky s čokoládovými delikatesami, ale i nejrůznější umělecká vystoupení, workshopy a dětské tvořivé dílničky. Čokoládový festival organizuje agentura ChrisEvents.
Vstup je zdarma.

Časový harmonogram akce:

PÁ 10. 2. 2023: 14:00 – 18:00

SO 11. 2. 2023: 10:00 – 18:00

NE 12. 2. 2023: 10:00 – 17:00

Více informací naleznete zde.

 

FOTO: archiv pořadatelů

reklama