[OL]4you na

Vánoční čas na Olodvorku startuje. Nabídne punče, koncerty i dosud skryté místnosti

Olodvorek otevírá své brány! Návštěvníci si od dnešního dne mohou ve vnitrobloku na Dolním náměstí vychutnat první předvánoční punče a poslechnout si multižánrovou hudební produkci. A oblíbené místo v centru města chystá i novinku. Kromě venkovního zázemí se letos otevřou i dosud skryté místnosti v průjezdu vnitrobloku, kde se lidé budou moci schovat před nepříznivým počasím a nasát magickou atmosféru umocněnou punči, a to jak ve variantě alko pro dospělé, tak nealko pro děti.

Vánoční čas na Olodvorku startuje. Nabídne punče, koncerty i dosud skryté místnosti

Olodvorek zpřístupní i uzavřené místnosti
"Mě samotného baví prozkoumávat doposud skryté a nepoznané prostory Olodvorku, jejich kouzlo chci nabídnout také návštěvníkům. Vždyť záměrem celého prostoru i přesunu dění z přední části průjezdu na dvorek bylo dát lidem možnost zastavení se, dát si něco dobrého k pití a ve spojení s kulturou poznávat skrytá místa Olomouce," popisuje provozovatel Olodvorku Šimon Pelikán.

Těšte se na bohatý kulturní program i Olopunč
Letos se podařilo připravit téměř každodenní kulturní program, který zprostředkují umělci z celé České republiky i ze zahraničí. "Chystáme řadu beneficí, představíme nová zákoutí dvorku, fotokoutek a připravujeme otevření i naší zimní galerie," doplňuje Šimon Pelikán.

Návštěvníci se mohou těšit na již tradiční Olopunč, který má ověřenou recepturu už od roku 2016. Víno pochází z jižní Moravy a vyváženou chuť dává punči kořenář Kuba. "Je to jeho tajemství, ani po sedmi letech spolupráce nevím, co je tou tajnou přísadou," směje se Šimon Pelikán.

Užijte si advent na Ololodi nebo Ološlapu
Adventní atmosféra bude panovat i v rámci Plaveb Olomouc. Obě lodě vyráží v předvánoční době na řeku Moravu a nabízejí plavby s teplým punčem. Stejně tak je možné rezervovat si jízdu na Ološlapech a vyrazit do historických uliček města. Služby mohou využít i skupinky v rámci teambuildingů, vánočních večírků či npříklad rozluček se svobodou.

Více informací naleznete na Facebooku.

Užijte si advent na Olodvorku! :)

reklama