[OL]4you na

Velkolepá atmosféra i přes obrazovky. To byla letošní Czech Fashion Night v Olomouci

Když se snoubí prvotřídní práce návrhářů se skvělým event managementem, neuškodí zážitku diváků ani fakt, když celou akci sledují z pohodlí svých domovů. Přesně to byl případ módní show Czech Fashion Night, která nás letos přenesla do prostorů olomouckého Café New One.

Velkolepá atmosféra i přes obrazovky. To byla letošní Czech Fashion Night v Olomouci

Dechberoucí modely předních návrhářů i mladých talentů, designové prostory Café New One, zajímavé tváře agentury Prestige Models, sympatická moderátorská dvojice – tak by se dal v kostce shrnout letošní ročník Czech Fashion Night, který proběhl 23. 4. 2021. Přestože mohli diváci módní show sledovat pouze online, troufáme si říct, že o velkolepou atmosféru nebyl nikdo ochuzen!

K vidění byla nová kolekce plavek a kimon od Sandry Švédové, dále modely od Luďka Hanáka, Olgy Rusakove, Petra Kaloudy, Kláry Kornfeld a Ateliéru Klér, brand Laracaille módního návrháře Tomáše Machálka, Neonky by Nela Slováková, Hexis Milano s pánskou módou a spodní prádlo Paul Brun. Prezentaci návrhářů doplnili studenti Střední školy designu a módy v Prostějově pod vedením návrhářky Yvony Leitner. A nutno podotknout, že svými modely hrdě drželi krok s ostatními.

Programem provázeli Miroslav Šimůnek a Nela Slováková, která mimo jiné oblékla i šaty z vlastní kolekce. Překvapením večera bylo tajemné a elegantní baletní vystoupení, které skvěle zapadlo do konceptu celé show.

Utekla vám přehlídka? Pusťte si její záznam:

 

Za redakci OL4you děkujeme za zážitek a držíme palce, aby příští ročník Czech Fashion Night proběhl již za přítomnosti diváků.

reklama