[OL]4you na

Víkend nabitý hudbou, divadlem a předvánoční pohodou!

Metal, folk, vánoční Flora a divadlo! Co to všechno má dohromady společného? Napovíme... Přece tento víkend, který je opravdu pestrý! A přesto, že je venku zima, slibujeme, že nezmrznete!

Víkend nabitý hudbou, divadlem a předvánoční pohodou!

Tata Bojs elektroakusticky v Jazz Tibet Clubu

Ve čtvrtek 8. prosince 2016 si můžete v Jazz Tibet Clubu užít jedinečný akustický koncert kultovní kapely z pražské Hanspaulky, která patří na špičku tuzemské scény, Tata Bojs. Kapela vznikla v roce 1988 jako koncept školní kapely a do povědomí Pražanů se dostala albem Ukončete nás! (1997). Rok 2000 přinesl celorepublikové úspěchy díky desce Futuretro, která se nechala inspirovat elektronickou hudbou a objevují se na ní prvky drum and bassu. Pro Tata Bojs jsou typické jejich neotřelé texty, slovní hříčky a výborná hudba. Více info na Facebooku

Adventní koncert Kateřiny Brožové

Adventní koncert Kateřiny Brožové & Septet plus orchestra Dalibora Kaprase si můžete poslechnout ve čtvrtek 8. prosince 2016 od 19.00 hodin v Kulturním domě ve Šternberku. Jako hosté vystoupí také Tomáš Savka a dětský sbor Coro Piccolo. Více info na webu.

Roman Horký, Kamelot & Tony Joch a přátelé

Máte rádi folk? Pak jednoznačně znáte českou legendu Kamelot! Právě tato brněnská kapela v čele s Romanem Horkým (známá hity jako Zachraňte koně, Země antilop, Honolulu) se objeví tento pátek 9. prosince 2016 od 19.00 hodin v Olomouci na jevišti kulturního a společenského centra ArtUm. Autorem textů a skladatelem hudby je zpěvák a leader skupiny Roman Horký, který je v současné době jediný člen původního Kamelotu. Jako předkapela se představí svitavská folkrocková skupina Tony Joch a přátelé. Více info na Facebooku.

Divadlo Tramtarie: Premiéra Pěny dní

V Tramtarii nikdy nespí a stále se něco hraje, zkouší, vymýšlí! Zrovna v pátek 9. prosince 2016 v 19.30 hodin se zde odehraje premiéra nového milostného dramatu Pěna dní. A o čem že to vlastně pojednává? Bohatý a krásný Colin se málem zamiloval do chytré a krásné Alise. Jenže potom potkal Chloe, která je krásná jako ta píseň od Duka Ellingtona. Colin miluje Chloé. A Chloé miluje Colina. Ale Chloé má leknín na plicích... Smutnoveselá klauniáda o velké lásce a smrti dvou mladých lidí, v hravém příběhu z fantasticky snové Paříže. Podle legendárního románu Borise Viana, v režii Hany Mikoláškové. Určitě si tento zážitek nenechte ujít a pokud nestihnete premiéru, tak je pro vás připraveno několik dalších představení. To své si rezervujte zde.

Vánoční markeT

Již druhý markeT se bude konat ve Šternberku v sobotu 10. prosince 2016 v Našem kině od 9.00 hodin. Tentokrát nesoucí se v duchu blížících se Vánoc. Že markeT neznáte? Dle slov autorů se jedná o alternativu prodeje všeho, co vám doma překáží, leze na nervy a možnost nákupu něčeho, co to nahradí. Vánoční markeT je pro všechny, kteří si chtějí užít vánoční atmosféru, punče, cukroví a ještě si koupit něco zajímavého! Více info o akci na Facebooku

Vánoce Flora 2016

Vánoce na nás dýchají na každém rohu! Punče, domácí speciality, dárečky pro nejbližší a dobrá nálada - takto to žije v Olomouci. A ani Výstaviště Flora není pozadu. Bohatý výběr dárků, prodej vánočních stromků a kaprů, k tomu mikulášská nadílka s andělem a čertem, živý betlém se zvířátky či zpěvák Bohuš Matuš. To vše jsou trhy v pavilonu A olomouckého výstaviště, které startují již tuto sobotu 10.12.2016 a potrvají do 19.12.2016, take se nezapomeňte zastavit a nását tu správnou vánoční atmosféru! Více info na webu.

Hazydecay, Dark Gamballe, Bad shot, Bethrayer a Purrity v S-klubu

Pokud vaše srdce bije pro tvrdé tóny kytar, rychlý kopák a pořádný growling, pak nesmíte zapomenout na sobotu 10. prosince 2016, kdy se v olomouckém S-klubu budou hýbat i zdi! Právě tam se od 19.00 hodin sejdou místní Hazydecay spolu s dalšími známými kapelami – Dark Gamballe, Bad shot, Bethrayer a Purrity. Těšit se opravdu máte na co a pokud ještě nemáte svůj lupen, naběhněte do Rockstar Cafe & Baru v Lafayettově ulici 10 v Olomouci. Pořídíte ho za cenu 119 Kč, na místě pak za 150 Kč. Více info na Facebooku.

reklama