[OL]4you na

Vlasy v lati! Tipy na módní doplňky, které by vám v létě neměly chybět

Čelenky, znovu objevené skřipce, gumičky všech možných tvarů a velikostí, sponky, co udrží vaše vlasy v pozoru... Léto a hair doplňky k sobě neodmyslitelně patří. Jsou nejen praktické, ale jejich úkolem je také doladit náš letní look - ať už se chystáme na pláž, nebo do víru večírku. Vybrali jsme pro vás kousky, které si zamilujete...

Vlasy v lati! Tipy na módní doplňky, které by vám v létě neměly chybět

ČELENKY
Kožené, s uzlem, s blyštivými kameny... Volbě té nejstylovější čelenky pro vaše vlasy se meze nekladou. Čelenky bezesporu patří nejen mezi krásné kousky, jež mnohdy perfektně doladí váš outfit na party, na schůzku nebo třeba do města, ale také jsou vítaným praktickým pomocníkem na pláži. A když vezmeme módu s nadsázkou - dobře se s nimi uklízí... Čelenkám už nějaký ten rok patří místo v našem šatníku, a to právem.

Čelenka Answear Lab

Čelenka Answear Lab

Čelenka Karl Lagerfeld

Čelenka Answear Lab

Čelenka Balmain

SKŘIPCE
Že je nosily naše babičky a maminky? Ano, a to je v pořádku! Móda se vrací a před nedávnem přišla řada na comeback skřipců. Ty větší si poradí se složitějšími účesy, ty menší zase hravě zkrotí vaše neposedné pramínky. Jsou praktické a dovedou být i velmi vkusné.

Skřipec Balmain

Skřipec Aldo

Skřipec Balmain

GUMIČKY DO VLASŮ
Vykouzlíte s nimi sexy výčesy, romantické drdoly, ale také zkrotíte vaše kadeře v případě, že potřebujete vlasy rychle sepnout, aby vám nepadaly do obličeje. Každá dlouhovláska nám dá jistě za pravdu, že gumička do vlasů je must have kouskem pro horké léto, ale také nezbytným doplňkem všech maminek za každých okolností.

Gumička Karl Lagerfeld

Gumička Ramisport

Gumička Balmain

Gumička Marc Jacobs

SPONKY DO VLASŮ
I tady platí, podobně jako u skřipců, že sponky zažívaly svůj boom před pár lety. Nyní se však vrátily na scénu v mnohem lákavější podobě. S kameny, kovové, s nápisy... Pomocí trendy sponek upevníte pramínky, kam patří, a ještě získáte pěkný módní doplněk, který doladí váš outfit.

Sponky Swarovski

Sponka Liu Jo

Sponky Karl Lagerfeld

Sponky Karl Lagerfeld

Hezké a správně spoutané léto! 

FOTO: Freepik

reklama