[OL]4you na

Vychutnejte si léto se svěžími recepty z bezpeckových melounů

Připravte na své zahradní party, dětské oslavy, grilování, setkání s rodinou a přáteli melounové pochoutky, které potěší vaše hosty a které připravíte během několika minut.

Vychutnejte si léto se svěžími recepty z bezpeckových melounů
Pixabay

Do všech receptů doporučujeme použít bezpeckové melouny Bouquet, které se pěstují u španělské Valencie. Kromě skvělé chuti obsahují řadu vitaminů, minerálů a antioxidantů. Nachystejte si melounovou pizzu, salát s halloumi a melounem, pikantní salát s kukuřicí, melounem a malinami a mozzarellové tacos s melounem a zamilujete se do nového zdravého jídla!

Melounová pizza
vás příjemně překvapí svou šťavnatostí. Krásně vypadá a je rychle připravená. A proto se hodí na každou oslavu – třeba na dětskou narozeninovou party nebo na zahradní večírek. Budete
potřebovat:
- meloun
- bobulovité ovoce podle chuti, například borůvky, ostružiny či maliny
- kiwi
- banán 
- bílý jogurt
- citronová šťáva
Meloun nakrájejte na co nejtenčí plátky a potřete ho citronovou šťávou, aby nezhnědnul. Ozdobte ho ovocem. Ostružiny můžete překrojit na poloviny, aby na melounu lépe držely.  Borůvky usaďte do jogurtu. Kiwi a banán nakrájejte na tenké plátky. Na závěr můžete meloun dozdobit čerstvými bylinkami, například mátou nebo meduňkou.