[OL]4you na

Vychutnejte si super chill a podpořte dobrou věc! STREETFOOD & DESIGN POP-UP se koná už v pátek

Skvělé jídlo, parádní drinky a super zábava? To vše si můžete užít na jednom místě už tento pátek, v Rest & Chill Café se totiž koná STREETFOOD & DESIGN POP-UP. Nápad uskutečnit podobnou akci se zrodil za tři dny a jejím smyslem není jen oživit jeden zářijový pátek, ale především pomoci tam, kde je to potřeba. Výtěžek tak poputuje na dětskou onkologii Fakultní nemocnice Olomouc.

Vychutnejte si super chill a podpořte dobrou věc! STREETFOOD & DESIGN POP-UP se koná už v pátek

"Celá akce vznikla za tři dny. První myšlenka nebyla udělat velkou událost, ale dát vědět o spolupráci dvou olomouckých firem Rest & Chill Café a Triangel. Udělali jsme společný merch, jehož prodejem jsme chtěli podpořit dětskou onkologii, pomoct nám vybrat hezkou částku chtěla i Street Pizza," popisují zrod páteční akce organizátoři Stanislav Průcha, Vladimír Burstein a Tomáš Okleštěk. Ale velmi brzy bylo jasné, že plánovaná událost bude mít zcela jiné rozměry. "Když něco děláme, tak pořádně. Chtěli jsme, ať akce osloví co nejvíce lidí, a proto jsme se jim snažili dát co nejvíce důvodů přijít. Protože nás tlačil čas skrz počasí, rozhodli jsme se, že za týden POP-UP uspořádáme. Do plánování se vložil také Lukáš Hodis, který má zkušenosti s pořádáním eventů, například Olomouc (o)žije," upřesnili organizátoři s tím, že  obvolali další známé olomoucké podniky. "Přestože se všichni shodli, že jsme trochu blázni začít plánovat event týden předem, šli do toho s námi. Líbila se jim myšlenka podpořit dobrou věc a zároveň propojit různé sféry olomouckých subjektů," dodali organizátoři.

STREETFOOD & DESIGN POP-UP už v pátek 22. září v 16:00
Historicky první vydání STREETFOOD & DESIGN POP-UP se uskuteční už tento pátek od 16:00 v Rest & Chill Café na Sokolovské ulici. Návštěvníci se mohou těšit na podniky Bistro No., Cà Phê District, Street Pizza, Yanagi Sushi Bar, samozřejmě Rest & Chill Café, ale také Koktejly a sny či Dobrá čajovna. Design budou pro změnu reprezentovat Triangel, Doe’s Barber Shop, Čistírna tenisek a Legends Gym. Po celé odpoledne a večer se o hudební doprovod postarají DJ Xiron a Manon Lescaut Violin.

Výtěžek poputuje na dětskou onkologii
"Naším cílem je vybrat alespoň padesát tisíc korun pro dětskou onkologii Fakultní nemocnice Olomouc," uvádějí pořadatelé a závěrem doplňují: "Nenechte si tenhle páteční super chill ujít - ať už dorazíte hodit něco na sebe, do sebe, pro fresh haircut, vypucovat tenisky, nebo prostě jen podpořit dobrou věc. Těšíme se na vás."

reklama