[OL]4you na

Za autorským designem na Mint Market. Už v sobotu na letňáku!

Ačkoli meteorologové na sobotu hlásí slabý déšť a sedmnáct stupňů, nenechejte se odradit. V areálu olomouckého Letního kina proběhne již několikátý ročník Mint Marketu. Vezměte své ratolesti, kamarády nebo babičku a přijďte!

Za autorským designem na Mint Market. Už v sobotu na letňáku!

V sobotu 22. května se od 10 do 17 hodin Letní kino v Olomouci zaplní modními designérskými kousky, bio kosmetikou, šperky a dalšími autorskými produkty. Mint Market bude hostit přes šedesát prodejců, kteří se do Olomouce sjedou ze všech koutů České republiky. 

Čeští tvůrci potřebují vaši podporu víc než kdykoliv předtím. Na koho se můžete v Olomouci těšit? Mint Market vás seznámí s módními produkty oblíbené značky Love Music, nabídne však i českou přírodní kosmetikou Mybee cosmetics vyrobenou v moravské vesničce Francova Lhota. Těšit se také můžete na dřevěné výrobky značky Alterwood, dále na ekologické výrobky značky Punto Verde, oděvní brand Scura, Joya šperky nebo olomoucký Flop Fashion Store. Seznam všech prodejců najdete zde.

Foto: mintmarket.online

O správnou atmosféru se v Letním kině postará DJ Marthy se svým speciálním setem. Nezapomeňte, že ke každému Mint Marketu patří i pořádná dávka gastronomie. Příjemné nákupy tak proložíte skvělou kávou, něčím sladkým nebo jedním vychlazeným pivem. 

Deštníky a respirátory s sebou!

reklama