[OL]4you na

Za kulturou? Na Cirk La Putyka do Velké Bystřice!

Kultura začíná zase ožívat! Využijte jedinečné příležitosti a zajděte si na představení Cirk La Putyka, které se uskuteční v rámci dalšího ročníku události Jsme ze stejné planety ve Velké Bystřici. Vstupenky právě v předprodeji!

Za kulturou? Na Cirk La Putyka do Velké Bystřice!

Při příležitosti dalšího ročníku události Jsme ze stejné planety ve Velké Bystřici se můžete těšit na představení Kabaret Dynamit novocirkusové kabaretní koláže Cirk La Putyka.

Kdy? 12. června 2021 v 16:00.
Kde? Amfiteátr Velká Bystřice.

Nechejte se zlákat skvělou cirkusovou atmosférou, která vás naladí na celé léto! Uvidíte členy souboru Cirk La Putyka i speciální hosty světového formátu a jejich vystoupení. Zažijete elektrizující show, kde smích střídá údiv a slzy úžas. Budete se smát i dojímat, budete chtít tančit, zpívat a nebude se vám chtít jít domů. Hravá show v režii Ethana Law, stálého člena Cirku La Putyka.

Cirk La Putyka vznikl v roce 2009 jako český soubor, který se věnuje žánru nový cirkus. Členové překračují hranice mezi akrobacií, tancem, sportem, koncertem i loutkovým divadlem. Pro Cirk La Putyka je důležitá nejen profesionalita v jednotlivých divadelních žánrech a cirkusových číslech, ale i téma, příběh a sdělení.

Cena vstupenky činí 450 Kč.
Vstupenky jsou k zakoupení pouze formou předprodeje do 31. 5. 2021, jejich počet je omezen.

Své lístky můžete vyzvedávat přímo na akci, kde budou připraveny v označené obálce s vašim jménem. V případě zájmu o vyzvednutí vstupenek předem můžete využít dvou výdejních míst, a to v Prostějově na adrese Husovo náměstí 55 nebo v olomoucké kavárně KAFE JAK LUSK na Třídě Svobody 4 (vždy jen v pátek od 16 do 18 hodin).

Objednávku vstupenek zasílejte na emailovou adresu jsmezestejneplanety@gmail.com. Do těla zprávy nezapomeňte uvést vaše jméno, číslo bankovního účtu pro případné vrácení vstupného a způsob vyzvednutí vstupenek (vyzvednutí na místě v den konání akce je preferováno). Více informací ve facebookové události.

Fotografie: jatka78.cz
reklama