[OL]4you na

Zkraťte si čekání na Ježíška originálním adventním kalendářem

Zpříjemněte si čekání na Ježíška adventním kalendářem. Jeho historie sahá až do roku 1851. Tehdy šlo spíše o ručně vyrobené umělecké dílo, nicméně netrvalo dlouho, a pod okénky se začaly objevovat první dárečky v podobě obrázků, veršů či citací z bible. Dnes jsou adventní kalendáře velmi oblíbené nejen u dětí, ale i dospělých. Naleznete v nich sladkosti, hračky, kosmetiku, alkohol, ale i zdravé dobrůtky.

Zkraťte si čekání na Ježíška originálním adventním kalendářem

1 Rozmazlete sebe nebo své blízké vánočními BIO dobrotami DM drogerie, jejichž složení pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a zaujmou svými vybranými kombinacemi chutí v bio kvalitě.

2 Adventní kalendář pro vaše mazlíčky, DM drogerie

3 V každém okénku adventního kalendáře Ovocňák se ukrývá balení šťavnatých ovocných plátků. Kromě 24 políček nabitých vitamíny v 8 příchutích se můžete těšit i na vánoční překvapení. ovocnak.cz

4 Letošní MIXIT adventní kalendář má 26 okýnek. Je plný nejoblíbenějších stálic i novinek, voní po vánočním koření, čokoládě, jablku i skořici a ukrývají se v něm nejrůznější mixy, ořechy, tyčinky, Mixitella i kaše. Každé vyloupnuté okénko můžete navíc do kalendáře vrátit opačnou stranou a vyrobit si tak roztomilý domeček ve svátečním designu. A pozor! Letos si můžete zvolit i bezlepkovou verzi kalendáře. mixit.cz

5 Basilur Advent Tea Calendar Santa’s Village je  naplněnm vysoce kvalitními porcovanými čaji Basilur. S tímto výběrem čajové kolekce se přenesete na daleké cejlonské plantáže a vychutnáte si lahodné čaje v nejkrásnějším období roku. caje-mixtee.cz

6 Adventní kalendář Happy Socks Beatles obsahuje 24 párů ponožek se vzory inspirovanými největšími hity a ikonickými momenty kapely. urbanlux.cz

7 adventní kalendář Merry Christmas Balea MEN z DM drogerie obsahuje 24 produktů, které jsou absolutní nutností k péči o celé tělo každého muže. Kromě toho kalendář obsahuje karetní hru, která se hodí pro každou zábavu.

8 Krásný adventní kalendář Lush ukrývá 12 produktů speciálně vybraných tak, aby vám přinesly radost každý den nedočkavého odpočítávání do Vánoc. Lush.cz

9 Nejoblíbenější pohádky v netradičním adventním balení. Dvacet čtyři prosincových večerů do Vánoc, dvacet čtyři klasických pohádek před usnutím, které si užije celá rodina. Těší se na vás mnoho pohádkových postav, princezen i zvířátek. Albatros

10 Vstupte do kouzelného světa pohádek a zpříjemněte si čekání na Vánoce s oblíbenými animovanými hrdiny od Disneyho! Těší se na vás Aristokočky, Úžasňákovi, medvídek Pú, myšák Mickey, malá mořská víla Ariel a spousta dalších postaviček. Albatros

11 Zažijte znovu dětskou radost a vyzkoušejte kosmetickou verzi adventního kalendáře Yves Rocher pro rok 2022, která vykouzlí úsměv na tváři i dospělým.

12 Adventní kalendář PLAYMOBIL 71088 Vánoční pečení ukrývá dílky a postavičky na téma vánoční pečení. Součástí kalendáře jsou opravdová vykrajovátka na vánoční cukroví.

13 V kalendáři najdete exkluzivní panenku L.O.L. Surprise! a k ní spoustu oblečků, bot a dalších módních doplňků. Jednotlivé kousky je možné kombinovat.

14 Zažijte stylovou zábavu s módním adventním kalendářem Barbie. Za každým okénkem najdete oblečky na denní nošení, nebo módní doplněk! Obal má zábavný módní motiv a lze ho použít jako stojan, nebo pozadí pro ještě více módních příběhů!

15 Těšte se na Vánoce s adventním kalendářem LEGO Friends 41690. Každé z 24 okének ukrývá krásný model, díky kterým bude čekání na Vánoce skoro tak zábavné jako samotný Štědrý den!

16 Adventní kalendář PLAYMOBIL 71086 Aqua je určen dětem od 18 měsíců. Obsahuje mořská zvířátka pro hraní ve vaně, síťku, odkapávací misku, loďku a spoustu doplňků.

17 Adventní kalendář Barbie Color Reveal skrývá 25 módních překvapení včetně panenky Barbie pokryté růžovým potahem se sněhovými vločkami a její vzhled zůstává utajen, dokud do průhledné tuby naplněné vodou nevložíte panenku a neroztočíte ji. Až po vytažení odhalíte její skutečný vzhled!

18 Zpestřete si čekání na svátky s adventním kalendářem LEGO City 60352 a minimodely oblíbených hrdinů a doplňky ze seriálu LEGO City Dobrodružství.

FOTO: Unsplash

reklama