[OL]4you na

Basketbalisté BK REDSTONE pomáhají Ukrajině. Přidejte se k nim

Solidarita nás spojuje. I basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko se rozhodli, že podpoří Ukrajinu sužovanou válečným konfliktem. Už zítra při zápasu s Děčínem se budou prodávat klubové šály a výtěžek z tohoto prodeje poputuje na dobrou věc. K částce se přidají i peníze z kasiček umístěných v hale, finanční dary od sponzorů a partnerů, ale také od samotných hráčů.

Basketbalisté BK REDSTONE pomáhají Ukrajině. Přidejte se k nim

"Co se děje na Ukrajině, je hrozné především pro obyčejné lidi, kteří na tomto území žijí. Právě jim chceme tímto způsobem pomoci," říká generální manažer BK REDSTONE Libor Špunda a dodává: "Pomáhá, kdo může. Konají se nejrůznější sbírky také v rámci sportovních klubů a rovněž my chceme pomoci. V našem případě to navíc není poprvé, co se zapojujeme do charitativní činnosti. Podporovali jsme vozíčkáře, pro onkologicky nemocné děti jsme vybrali 40 tisíc korun. Věřím, že i tentokrát získáme zajímavou částku."

Na humanitární konto poputují veškeré vybrané prostředky z prodeje klubových šál před zápasem proti Děčínu, který se bude hrát ve středu 9. března od 18:00 v Čajkaréně. Prodej bude probíhat u vchodu do haly a pravděpodobně potrvá po celou dobu utkání. Do finanční podpory se zapojí i obchodní partneři klubu, management a samotní hráči, kteří mezi sebou uspořádali sbírku. Darem budou moci přispět i fanoušci klubu, v hale budou umístěny kasičky, kam mohou dát libovolnou částku. "Peníze poputují potřebným prostřednictvím nadačního fondu Hlas srdce, který osobně znám a vím, že lidem kolem něj mohu stoprocentně věřit," uzavírá Libor Špunda.

reklama