Čiperkafest z izolace

Zůstaňte doma a vydejte se na online festival pro dětské publikum, na kterém vystoupí nejpopulárnější umělci dětské a teens scény.

Hana Došlová

Oblíbené dětské hvězdy jako jsou například Čiperkové, Michal Nesvadba, Pískomil se vrací, břichomluvec Zdeněk Polách a Matýsek, Maxim Turbulenc, Lumpína, bubenice Nikoleta Šurinová, princezna Áňa, Honza Krejčík, parkourista a youtuber Tary, Mína, Naty, Tom Sean, Groove Army, kouzelnice Adéla Svobodová a pan Kravata vystoupí v rámci téměř čtyřhodinové online show. Vedle toho vás čeká online prohlídka zoologické zahrady a divadélko. „Chceme hlavně udělat radost dětem. Svět se jim otočil vzhůru nohama, najednou nesmí mezi kamarády a vidí vystresované rodiče, kteří mají strach z nebezpečné nemoci. Spousta dětí tráví čas především právě v online světě, tak jim chceme nabídnout zábavu, která za to stojí a aspoň na jedno odpoledne k nim přivést jejich idoly,“ říká organizátorka online festivalu Čiperkafest z izolace Simona Votyová. 

Festival má za úkol nejen pobavit, ale cílem je také finanční sbírka, jejíž výtěžek je určen zdravotníkům, kteří se v důsledku své práce nakazili nemocí covid-19, a také rodině tragicky zesnulé zdravotní sestry Věry Hanušové z Thomayerovy nemocnice. „Chceme tímto gestem poděkovat zdravotníkům, kteří denně nasazují svoje zdraví pro naše zdraví. A kromě toho smutný příběh zdravotní sestry se nás velmi dotkl i proto, že několik dětí z kapely Čiperkové nebo i youtuber Tary žijí v Říčanech, v městě, kde žila i paní Hanušová,“ dodává organizátorka. 
Charitativní online festival Čiperkafest z izolace bude vysílán živě 29. 4. od 16 h na několika platformách jako youtube, facebook a bude ho také přenášet internetová televize. Více na www.ciperkafestzizolace.cz

#karanténa #online #koronavirus #zustandoma

reklama

PEARL DESIGN
Další články