Darujte unikátní zážitek, namíchejte si svou whisky

Míchání neboli blendování whisky je velmi náročný a sofistikovaný proces. Vyzkoušet si toto unikátní řemeslo umožňují zážitkové programy Whiskies of the World The Blend, které můžete věnovat jako exkluzivní dárek. Potěšte sebe, své blízké či obchodní partnery jedinečným zážitkem a nahlédněte do fascinujícího světa skotské whisky.

Redakce [OL]4you

Pod vedením whisky ambasadora Zdeňka Kortiše, jednoho z největších znalců a sběratelů whisky u nás, se hosté seznámí s historií a výrobou věhlasných skotských značek Chivas Regal a The Glenlivet, ochutnají několik druhů whisky a namíchají si lahvičku svého vlastního blendu. Série workshopů startuje nyní na podzim a poběží do jara příštího roku ve velkých městech po celé České republice, včetně Olomouce! 

The Blend zavede své účastníky daleko za hranice klasické řízené degustace. Během 1,5hodinového programu, který zahajuje welcome drink Chivas Highball se speciální whisky limonádou vytvořenou Zdeňkem Kortišem, hosté ochutnají osm vzorků, včetně unikátních whisky v sudové síle, nakouřenou whisky, grain whisky nebo single malt whisky ze čtyř hlavních skotských oblastí. Mezi nimi nechybí ikonická Chivas 12, exkluzivní Chivas Regal Extra 13 YO s nezaměnitelným aroma získaným 13letým dozráváním v sudech po sherry Oloroso; single malt whisky Strathisla používající se mj. k míchání whisky Chivas Regal; patnáctiletá whisky The Glenlivet 15 YO; whisky z řady The Glenlivet Nadurra, jejíž výroba vychází z tradičních technik bez filtrace používaných v 19. století; či Aberlour A'bunadh, výjimečná single malt whisky, která zraje pouze v sudech prvního plnění po sherry Oloroso. Téma večera ctí také občerstvení v podobě konfitovaných kachních prsou ve whisky The Glenlivet 12 YO.

Na konci večera, který rozhodně není určený pouze pro muže, naopak, i pro ženy je poutavým a nezapomenutelným zážitkem, si každý odnese 15cl lahvičku s vlastní whisky obsahující originální blend namíchaný dle své vlastní chuti. Účastníci získávají také možnost stát se členem klubu Whiskies of the World Club nabízející speciální výhody a nabídky pro milovníky whisky.

Informace o termínech a vstupenky na jednotlivé workshopy, každý pro limitovaný počet 20 osob, jsou k dispozici na www.theblend.cz a www.goout.net. Vstup na workshop je možné zakoupit jako dárek v podobě dárkového voucheru. Cena vstupenky je 999 Kč. 

 

#whisky

reklama

pearl-design
Další články