Divadlo na Šantovce představuje předplatné na jaro 2018

Na jaro 2018 připravilo Divadlo na Šantovce jednu vypalovačku za druhou – těšit se můžete na známé herecké osobnosti a nezapomenutelné divadelní zážitky. Takové bude Předplatné Jaro 2018.

Redakce [OL]4you

Předplatné si můžete pořídit pro sebe nebo jako skvělý vánoční dárek pro své blízké. Vybírat můžete ze dvou předplatitelských skupin (A a B), ale nebude to jednoduché. Obě skupiny jsou totiž sestaveny z toho nejlepšího, co česká divadelní scéna v současné době nabízí.

Ve Skupině A bude nezapomenutelným zážitkem inscenace pražské La FabrikyŽivot s krajtou, která je režijním debutem Davida Prachaře, jenž v hlavní roli po boku svého syna Jakuba Prachaře rozehrává tragikomický příběh osamělého úředníka. 

Pomyslným vrcholem Skupiny B může být oceňovaná komedie Zabiják Joe s Igorem Chmelou a Markem Taclíkem v hlavních rolích. Jedná se o nervy drásající příběh, ve kterém od začátku až do konce nebudete tušit, jak vše dopadne.

V celém Předplatném Jaro 2018 je sedm inscenací rozdělených do dvou pečlivě sladěných skupin:

Program Skupiny A nabízí představení Život s krajtou (David Prachař, Jakub Prachař a Pavel Fajt), Perfect Days (Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Jan Hofman a další), Dvě noci na Karlštejně (Igor Chmela, Václav Kopta, Lucie Benešová a další) a S nebo bez (Vanda Hybnerová, Kateřina Hrachovcová, Jakub Žáček a další).

V programu Skupiny B pak najdete např. představení Zabiják Joe (Igor Chmela, Marek Taclík, Anna Fialová a další), Africká královna (Hynek Čermák a Linda Rybová), Penzion pro svobodné pány (Marie Doležalová, Patrik Děrgel, Lukáš Příkazký a další).

S předplatným získáte: vstupné na vybrané inscenace, večery ve společnosti hereckých hvězd,  jistotu sedadla u vyprodaných představení, své stálé místo v hledišti, přípitek na uvítanou a šatnu zdarma, výhodnější cenu vstupenek. Abonentka je navíc přenosná, takže ji můžete darovat nebo komukoliv půjčit, když zrovna sami nemůžete přijít.

Obě skupiny mají dvě cenové kategorie, které se liší podle vzdálenosti od pódia. 1. kategorie předlatného A vyjde na 2950 Kč, 2. kategorie na 2600 Kč. U předplatného B stojí 1. kategorie 2250 Kč a 2. kategorie 1950 Kč. Jako bonus získají všichni předplatitelé ještě dárek od partnera předplatného (Lobster Family Restaurant) – voucher v hodnotě 300 Kč.

Předplatné na jaro 2018 do Divadla na Šantovce můžete zakoupit z pohodlí domova nebo přímo na podkladně divadla v její otevírací době. Více informací najdete na webu

#divadlo na šantovce #divadlo #divadlo olomouc #osobnosti #kultura olomouc #předplatné

reklama

Golf Resort Olomouc
Další články