[OL]4you na

Divadlo Tramtarie chystá už osmý ročník oblíbeného festivalu. Shakespeare ovládne město od 9. srpna

Devět večerních představení, tři dopolední pohádky i Jaroslav Svěcený. To všechno a ještě víc přinese osmý ročník festivalu Olomoucké "nejen" shakespearovské léto, který se jako již tradičně odehraje na parkánu Konviktu.

Divadlo Tramtarie chystá už osmý ročník oblíbeného festivalu. Shakespeare ovládne město od 9. srpna

Už poosmé pořádá Divadlo Tramtarie open-air festival Olomoucké "nejen" shakespearovské léto. Ani letos to nebude jinde než v krásném prostředí v centru města, na parkánu Uměleckého centra UP v Olomouci. "Máme pro vás připraveno 9 večerních představení, 3 dopolední pohádky se zbrusu novým doprovodným programem, a speciálním hostem letošního festivalu bude už podruhé známý houslový virtuos Jaroslav Svěcený," lákají pořadatelé.

Festival se koná od 9. do 20. srpna a zahájí jej stylově dnes už legendární megahit Kabaret nahatý Shakespeare, jeden z absolutně nejúspěšnějších titulů Divadla Tramtarie, který má za sebou již celou řadu hostování včetně účasti na mezinárodním divadelní festivalu v Bukurešti.

Těšit se můžete na další oblíbené komedie a novinky letošní divadelní sezony. Tou nejžhavější novinkou je něžně krutá komedie Smrt jim sluší, která má za sebou sotva pár repríz a rozhodně stojí za to ji navštívit. Mezi další lákadla festivalu patří Fat cabaret: lásky, strach a zen nekonfekčních žen nebo komedie plná problémů partnerského soužití Válka Roseových.

Na parkánu se také opět po roce představí Tři mušketýři, kteří měli premiéru loni na červnovém festivalu. Nebudou chybět ani Horory z manželských ložnic.

Kompletní program festivalu naleznete ZDE.

reklama