[OL]4you na

Dokonalý relax na vodě? Dopřejte si plovoucí saunu!

Šimon Pelikán a voda ve všech podobách, to je spojení, které už dlouhé roky neochvějně funguje. Ostatně - Plavby Olomouc jsou toho skvělým důkazem. Nyní se však olomoucký řekoplavec dal dohromady s architektem Martinem Hudákem. A zrodila se plovoucí sauna, jež poskytuje dokonalou relaxaci na hladině. Jako jediní u nás přicházejí s nabídkou prodeje saun, které lze umístit přímo na vodu, ať už se jedná o rybník, jezero, či jinou stojatou vodní plochu v rámci soukromého či komerčního využití. Jedna taková sauna pluje v Sobáčově.

Dokonalý relax na vodě? Dopřejte si plovoucí saunu!

"Mám rád vodu, dává mi pocit svobody, nezávislosti, a přesně to jsme chtěli předat dál prostřednictvím plovoucích saun. Jakmile člověk opustí břeh, nechá na něm starosti a veškeré myšlenky, co se mu honí v hlavě. Sauna je už jen čistý relax a klid," uvádí Šimon Pelikán z Plaveb Olomouc. 

Kvalita i estetičnost
Vývoj plovoucích saun trval necelé dva roky a podílelo se na něm mnoho technologických odborníků. Sauny se vyrábí ve třech velikostech, prototyp nejmenší z nich má veřejnost možnost vyzkoušet v Sobáčově u Olomouce. Veškeré použité materiály plovoucích saun byly vybírány s ohledem na jejich vysokou kvalitu, udržitelnost, životnost i estetiku. Sauny jsou nabízeny jak soukromníkům, tak rekreačním objektům.

"Věříme přírodě, proto je naše sauna prostá, celodřevěná. Nepotřebuje zateplovací vaty ani termoizolační fólie k tomu, aby fungovala tak, jak má. Podobně jako sudová nebo původní finská roubená sauna," doplňuje Martin Hudák, architekt, designér, grafik a zakladatel ostravského studia Atelier3M. 

FOTO: plovoucisauny.cz

Veškeré informace k plovoucím saunám naleznete na webu

reklama