Druhý březnový víkend: Jídlo, hudba, tanec a láska k ženám!

Veronika Jínová

Co v sobotu 7. 3. 2020?

Sobota hlásí nabitý program. Něco naprosto nového nás naučí v Trouble Café. Od 14:00 si nachystali workshop výroby Kokedamy – v překladu mechové koule. Jedná se o japonský způsob pěstování rostlin. O technice si poslechnete mnoho zajímavého a dokonce si jednu kouli uplácáte.

Těšit se můžete na víkendovou akci s názvem Odpudiví nebo kouzelní. Desítky exotických i zdejších plazů se zabydlí v Pevnosti poznání Univerzity Palackého v Olomouci. K vidění bude třeba užovka stromová, největší had České republiky. Událost probíhá v sobotu i neděli od 9 do 18 hodin.

Večer se určitě těšte na koncert hudebníka Jiřího Buriana alias Kapitán Demo. Zdejší Sklub jeho Zlatíčka rozezní od šesté večerní.

A kdo nebude na Demovi, pár skvělých hudebních kousků najde na Plese mediků 2020. Celý Spolek mediků Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci hosty srdečně zve na prestižní společenskou událost konanou v luxusním hotelu NH Collection Congress. Mimo skvělé hudby se můžete těšit na Street Workout Olomouc, představení Barmanů Zlín a plno jiné zábavy.

Ve společenském duchu se ponese i Galavečer SKUP. Oslavte krásných 70 let od založení největšího sportovního klubu v Olomouci v budově RCO s mnoha talentovanými sportovci a zajímavými hosty.

Už poněkolikáté se Marek Soldán se svou kytarou vrátí do OpenWine Latino Bar. U dobrého vínu zahraje k nedělnímu dnu žen. Vstupné je 100 Kč + welcome drink v ceně.

 

Co v neděli 8. 3. 2020?

Začneme příjemným víkendovým brunchem v Café La Fée. Tentokrát to bude vyladěné anglické menu – zeleninová polévka v červenou čočkou, vaječná omeleta se špenátem, pořádné lívance nebo řepová pomazánka. „Zabrančovat“ si v kavárně můžete až do 14:00.

Oblíbený brunch si pravidelně připravili i v Nutrend World – tentokrát zvou celou rodinu! Začínají v 11 hodin.

Pro kreativce tu máme březnový kurz moderní kaligrafie Psaní je hra konaný ve Vault 42. Kurz je vhodný i pro začátečníky a probíhá od 10 do 14 hodin. Přihlásit se můžete na www.psanijehra.cz.

Nezapomeňme, že na neděli vychází krásný svátek – Mezinárodní den žen. Oslava letos dorazí i do BEST Sportcentra. V tento den platí sleva 50% na bowling při rezervaci dráhy ženou. A to se vyplatí! PS: Tajné heslo pro uplatnění slevy je MDŽ.

Pro své maminky, tety nebo sestřičky, si mohou ratolesti vyrobit kytičku v dětském koutku Amazonie. Akce se koná v sobotu i neděli.

Na motivy Karla Jaromína Erbena si na předjarní neděli Moravské divadlo připravilo představení Obušku z pytle ven. Do divadla můžete zajít buď na 10, nebo 14 hodin. A pozor, lístky jsou ještě pořád k mání!

#den žen #tipy na víkend #víkend

reklama

Další články