[OL]4you na

Envelopa Office Center bude hostit unikátní módní show. Průřez tvorbou představí Sandra Švédová

13. květen si zapište do diářů! V moderních prostorách Envelopa Office Center se odehraje módní show, jaká v Olomouci ještě nebyla. Návrhářka Sandra Švédová tu představí průřez tvorbou a chybět nebude ani gastronomický zážitek z dílny Romana Pauluse...

Envelopa Office Center bude hostit unikátní módní show. Průřez tvorbou představí Sandra Švédová

Módní návrhářka Sandra Švédová platí ve svém oboru za uznávanou designérku. Její modely mají velmi čitelný rukopis a oblíbily si je ženy napříč celou republikou. Nyní se chystá uspořádat zcela unikátní show, jaká se od jejích dosavadních přehlídek odlišuje.

"Troufám si tvrdit, že podobná akce, tedy čistě autorská profesionální přehlídka, v Olomouci ještě nebyla. Envelopa Office Center, kde se show uskuteční, je místo, které mě nadchlo prostorem a samotnou realizací. Miluju Lasvit, takže mě oslovila i světelná instalace. Navíc jsem chtěla zvolit jiný interiér, než v jakých se dosud mé přehlídky konaly. A tady šlo vše ruku v ruce - může se odprezentovat jak velmi zdařilý interiér budovy, tak moje kolekce," prozrazuje Sandra Švédová.

A na co se návštěvníci mohou těšit? "Program show bude vlastně takový průřez mou tvorbou. Vzhledem k tomu, že se zabývám celým spektrem módy, bude přehlídka rozdělena do několika bloků od streetwearu, přes nedbalou eleganci, po večerní outfity. A samozřejmě nebude chybět ani ochutnávka toho, čemu se věnuji nejčastěji, tedy svatebních modelů," nastiňuje módní návrhářka.

Hosty čeká také výtečná gastronomie pod taktovkou šéfkuchaře Romana Pauluse. "Chtěla jsem, aby ženy přišly i se svými partnery a aby si všichni společně užili nejen přehlídku, ale aby si také pochutnali na dobrém jídle a pobavili se na následné afterparty," usmívá se Sandra Švédová. 

Módní show se uskuteční v pátek 13. května od 18:00 v Envelopa Office Center. Vstupenky pořídíte za 1 000 Kč a jsou již v prodeji přes GoOut

reklama