[OL]4you na

Festival zdraví je u konce. Chystá se další ročník s hvězdnými hosty

Obrovskou popularitu si získává Festival zdraví Olomouc, který má za sebou svůj druhý ročník. Čtyři besedy s hosty, kteří sdílejí s veřejností své poznatky o zdraví a uzdravení, vzbudily zájem. Festival, jenž se konal od konce března do druhé půlky dubna v Kině Metropol, měl zcela vyprodáno.

Festival zdraví je u konce. Chystá se další ročník s hvězdnými hosty

"Letos si s návštěvníky přijely pohovořit osobnosti z oblasti duševního a tělesného zdraví jako Pjér la Šé'z, MUDr. Jan Vojáček či Barbora Englischová. A protože je Festival zdraví Olomouc plný života, tak už připravujeme nový ročník," říká pořadatel festivalu Marek Berger.

V plánu budoucího Festivalu zdraví 2024 jsou opět čtyři besední čtvrtky v kině Metropol, a to 28. 3., 4. 4., 11. 4. a 18. 4. se startem od 18:30. Můžete se těšit na přednášky a besedy s předními domácími terapeuty, psychology, doktory, badateli a dalším populárními osobnostmi. Jejich jména budou odhalována průběžně. Již byl zahájen exkluzivní předprodej omezeného počtu permanentek na Festival zdraví 2024 za výrazně lepší cenu - 990 Kč na všechny čtyři večery. Vstupenky jsou k dispozici zde

Další detaily najdete na stránkách www.festivalzdravi.cz a www.kinometropol.cz.

reklama