[OL]4you na

Je libo večerní lyžování? Poradíme, kde si užijete skvělou jízdu

Také si nedovedete představit zimu bez lyžování? Konečně se počasí na horách trochu umoudřilo a lyžařské areály jsou naplno v provozu. Co takhle večerní lyžovačka po práci? Víme, kde to má kouzlo a kde si dobře zajezdíte, až se venku setmí...

Je libo večerní lyžování? Poradíme, kde si užijete skvělou jízdu

HLUBOČKY
Pokud se vám nechce za zimními radovánkami nikam daleko, pak zajeďte do Hluboček. Lyžuje se tu celý den bez přestávky. Večerní lyžování se počítá od 16:00 do 20:30, takže na svah můžete hned po práci a večeři už si vychutnáte v pohodlí domova. A užijete si jej sedm dní v týdnu. Zde najdete kompletní ceník.

KOPŘIVNÁ
Skvělé lyžování ve dne, ještě lepší večer. Troufáme si tvrdit, že zdejší večerní lyžování je nepřekonatelné. Tedy když zrovna nenarazíte na davy chtivých lyžařů, což se vám v Kopřivné může stát. Je to tu zkrátka oblíbené. Lanovka je superrychlá a kopec vždy perfektně urolbovaný. Perfektně funguje i ski bar, takže se při lyžovačce nebo po ní můžete osvěžit či zahřát, záleží na vás. Večerní lyžování funguje od 18:00 do 21:00 denně a zaplatíte za něj 500 Kč, na e-shopu pak o dvacet pět korun méně. Ceník je zde.

KARLOV
LD Karlov Ski Express funguje denně od 18:00 do 21:00. I tady si zajezdíte od 18:00 do 21:00. Permanentka vás vyjde na 400 Kč na pokladně, online zaplatíte o třicet korun méně. Ceník skiareálu najdete zde

KARLOVA STUDÁNKA
Pradědova aréna se nachází v malebné Karlově Studánce. Areál je menší, ale výborně si tu zalyžujete. Kopec je vhodný i pro děti. Večerní lyžování je v provozu od 18:00 do 21:00 a zaplatíte za něj 370 Kč. Ale pozor - z důvodu šetření sněhu bývá zrušeno, tak sledujte novinky z areálu. Celý ceník je k dispozici na webu.

DOLNÍ MORAVA
Dolní Morava, to je areál, kde se sport stává opravdovou zábavou. Nabídka je tak pestrá, že není divu, že Dolní Morava patří v současnosti k těm nejlepším areálům v republice. To s sebou ovšem mnohdy přináší velké množství lidí, a to i večer. Ale i tak to tu stojí za to. Kompletní ceník je zde.

Hezké lyžování!

reklama