[OL]4you na

Kam o víkendu? Sraz veganů, Night Run, vůně čokolády a pozvánka na golf!

Podzimní sychravé počasí nás nemá šanci dostat – hurá do ulic a užijte si krásný víkend v Olomouci i okolí! Redakce OL4you doporučuje vám doporučuje:

Kam o víkendu? Sraz veganů, Night Run, vůně čokolády a pozvánka na golf!

Sraz veganů Olomouc

Kolikrát si člověk v životě řekne, že nebude jíst maso? V naší redakci máme masožravce, ale i vegetariány či vegany. Jak je kuchyně veganů rozmanitá nebo zda jim něco neschází se dozvíte na Srazu veganů Olomouc, který proběhne tuto sobotu 15. října 2016 od 14.00 hodin na Horním náměstí. Těšit se můžete na výměnů receptů, příjemné diskuze a třeba  bude i něco dobrého! Více informací naleznete na Facebooku

Retro Golf CUP 2016

Pokud milujete barvu greenu a atmosféru, kdy si vezmete do ruky hůl a kocháte se pohledem směrem k jamce? Pak nesmíte chybět na speciálním golfovém turnaji, který bude mít nádech historie. V Golf Resortu Olomouc se totiž uskuteční v sobotu 15. října 2016  od 10.00 hodin Retro CUP 2016. Kapacita je velmi omezena, proto se neváhejte včasně registrovat na www.cgf.cz

Vinyl bazar na Letním kině

Taky máte pocit, že se čím dál více lidí oddává hudbě z gramofonových desek? Možná hit, návrat do minulosti a nostalgie. Každopádně v hospůdce Hoblina, která je součástí Letního kina se koná v sobotu bazárek vinylů, MC i CD. Takže doražte v sobotu 15. října 2016 od 13.00 hodin vyměnit či koupit nějaké oblíbené LP! 

Jarmark v Čokoládovně Troubelice

Milujeme čokoládu! Obzvlášť, pokud pochází z Čokoládovny v Troubelicích! Právě tam bude o této víkendové sobotě 15. října 2016 probíhat jarmark. Už od 10.00 hodin se můžete těšit lahodnou čokoládu ve všech formách, ale i regionální potraviny a výrobky. Od sirupů, svíček, medu, až po voňavou levanduli či pečivo. Veškeré důležité informace naleznete na Facebooku či webu Čokoládovny.

Night Run Olomouc 2016

Pokud si myslíte, že se behá jen v létě, pak se pletete. Pokud si myslíte, že se běhá jen za bílého dne, pak se pletete podruhé!! V Olomouci na Floře – u pavilonu G za botanickou zahradou se totiž poběží tuto sobotu po tmě! Ano, právě s čelovkami na hlavě - pozor, jsou povinné, se rozběhnou nadšenci na 10km okruh právě ve večerních hodinách. To vše bude v rámci závodů Night Run Olomouc 2016. Celá akce proběhne 15. října 2016  října od 16.00 hodin.  Více info na webu.

Harmonogram je následující:

  • START v 16:00 hodin Dětské závody innogy Kids Cup
  • START v 17:00 hodin 2km nezávodní BOSCH FAMILY RUN
  • START v 18:15 hodin  5km AVON BĚH - 1 okruh v Smetanových sadech
  • START v 19:15 hodin km NN NIGHT RUN - 2x okruh v Smetanových sadech
reklama