[OL]4you na

Kam vyrazit v červenci? Na cirkus, víno, flamenco i koncerty

Prázdniny jsou tu a s nimi spousta zábavy! Nemyslete si, že s prvními červencovými dny utichne tep olomoucké kultury, to ani náhodou. Koná se řada akcí, na které stojí za to zajít. Ostatně, podívejte se sami...

Hned v neděli 3. července v 18:00 si nenechte ujít koncert skvělého hudebníka Laca Decziho, pozvánku najdete tady. Skvělý hudební zážitek v neméně skvělém prostředí OpenWine Garden...

V pondělí 4. července od 20:00 se uskuteční BENEFIČNÍ OPEN AIR KONCERT Olomouckého kraje. Na nádvoří Hanáckých kasáren vystoupí Moravská filharmonie Olomouc. Více zde.

Červenec bude v kině Metropol patřit světu čar a kouzel. Své studium v Bradavicích započne Harry Potter 8. července v 18:00, kdy diváci mohou zhlédnout první čtyři filmy série. Dobrodružství pak bude pokračovat hned následující týden 15. července. Více informací zde.

9. července od 15:00 se na Korunní pevnůstce koná Naplno FEST 2022. Můžete se těšit třeba na Ewu Farnou, na akci vystoupí i Kali, Desmod, Sima, Adam Ďurica, Raego a další. Podrobnosti najdete tady.

Od 9. do 17. července nás čeká smršť cirkusových vystoupení, akrobacie, tance, koncertů, workshopů a nevídaných show na Letňáku i na Dolňáku. Divadlo na cucky totiž pořádá CIRKUZKUS. A jak program prozrazuje, bude to opravdu silný zážitek, který byste si neměli nechat ujít. Z kompletní nabídky cirkusového festivalu můžete vybírat tady. Bude vás přecházet zrak, o akrobatické kousky totiž nebude nouze...

Korunní pevnůstka bude žít i 15. a 16. července. Od 16:00 s napětím očekávejte nový multižánrový festival Slavnosti Olomouc. Chystají se dva dny plné hudby, jídla a jedinečných zážitků. V pátek zahrají Rybičky 48, Harlej nebo Kapitán Demo, v sobotu festival potěší rockery kapelami Škwor a Walda Gang. A nebudou chybět ani koncerty Vypsané fiXy, No Name, Pokáče nebo Polemicu. Program to bude doslova nabitý. Veškeré informace o festivalu jsou zde.

22. července od 18:00 se v kině Metropol koná Noc s Nolanem, která nabídne snímky Dokonalý trik, Interstellar, Inception a Tenet vizionáře Christophera Nolana. Podrobnosti najdete tady.