[OL]4you na

Kousek Bali v Česku a klidně rovnou u vás doma: Peoplepoint, nejen e-shop s jógovým a volnočasovým oblečením

Mnozí Olomoučané znají Kateřinu Veroniku Vašutovou jako milou a usměvavou majitelku kavárny CafeDelux. Cesty jejího životního osudu ji však zavedly úplně do jiných končin. Stále provozuje velkoobchod s kávou, své podnikání ale rozšířila a předává esenci ostrova Bali, které ji přirostlo k srdci, tady u nás v České republice.

Kousek Bali v Česku a klidně rovnou u vás doma: Peoplepoint, nejen e-shop s jógovým a volnočasovým oblečením

V roce 2012 otevřela společně s manželem kavárnu CafeDelux, ve které dlouhá léta rozdávala svoji dobrou náladu a úsměv každému zákazníkovi. Vloni na ní ale čekala nová životní etapa, a proto se rozhodla kavárnu prodat. I přes to je káva pořád součástí jejího nového života ve formě velkoobchodu s kávou, „kávu jsem si ponechala, neboť velmi ráda zůstávám v kontaktu se svými zákazníky a jejich oblíbenou kávu předávám osobně, pokud jsem zrovna v České republice,“ dodává paní Kateřina Veronika.

Bali - ostrov který vás volá zpět

Cesty osudu bývalou majitelku kavárny zavedly před šesti lety na posvátný ostrov Bali, který odstartoval její novou životní i podnikatelskou etapu ve firmě PeoplePoint. Poprvé ji na Bali přivedla nejlepší kamarádka Jana, která již s manželem dříve ostrov navštívila a jak to u tohoto místa bývá, pokud vás ostrov přijme, volá vás zpět. A tak společně navštěvovali tento ostrov pravidelně, neboť se stal jejich druhým domovem. Jana se svým manželem na Bali začali podnikat, otevřeli Cafe PeoplePoint - českou kavárnu s restaurací, kterou provozuje Lenka Srncová, jenž olomoučané také velmi dobře znají nejen jako skvělou surfařku, ale i bývalou majitelku Balikejku.

V lednu dokončili nad kavárnou stavbu tří apartmánů evropského stylu s nadstandartním vybavením a službami PeoplePoint Apartments a v současné době pracují na velkém projektu výstavby dalšího ubytování, aby tak více lidí mohlo tohle kouzelné místo navštívit a vnímat jeho energii. Jana také našla dodavatele kvalitního jógového oblečení a šperků. Kateřina se aktuálně stará o další dodavatele nového a zajímavého zboží, distribuci a prodej, čímž tak esenci ostrova Bali předává do ČR.

Kousek Bali u vás doma 

Veškeré oblečení a šperky najdete na e-shopu www.peoplepoint.cz "Střihy, design, motivy a barvy jednotlivých kousků vybíráme intuitivně," říká Kateřina. Oblečení je ušito z velmi příjemného materiálu, který se skládá z 90 % bavlny a 10 % lycry. Kombinací barev a designů si tak můžete vytvořit svůj dokonalý osobitý outfit.

Peoplepoint je firma, která vznikla původně jako personální agentura se záměrem propojování lidí. Rozsah podnikání se změnil, ale záměr zůstává stejný, a tak PeoplePoint propojuje lidi s otevřeným srdcem s ostrovem Bohů Bali.

Z pohodlí domova, na festivalech, nebo v Joga Centrech

Unikátní jógové a volnočasové kousky si můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova přes e-shop společnosti Peoplepoint, na kterém stále usilovně pracují a vylepšují jej.

Dále lze přes léto oblečení zakoupit i na jógových festivalech u nás a na Slovensku. „Na festivalech, kterých se účastníme se setkáváme s obrovským zájmem což jsem zpočátku ani nečekala,“ dodala paní Kateřina Veronika. Na festivalu Jóga&Dance v Ostravě navázala společnost spolupráci s Pranava Joga Centrem, kde si zmiňované jedinečné kousky můžete taktéž zakoupit. Další spolupráce se chystá v Pardubicích a majitelka je otevřena i možným spolupracím s jóga centry tady v Olomouci.

Mnoho kousků na e-shopu opravdu rychle mizí, a proto doporučujeme navštívit web Peoplepoint co nejdřív, abyste si vybrali ten správný a ideální kousek Bali pro sebe.

Na co se můžeme těšit?

Učím se vnímat sebe sama, pocity, situace a také příležitosti, které jsou kolem nás každý den, co bude dál uvidíme,“ vyjádřila se paní Vašutová tajemně na naši otázku, na co dalšího se můžeme těšit. Nechme se tedy překvapit s čím přijde příště a do té doby se nechme unášet na vlně esence z Bali.

reklama