Local Event #5

Dlouho očekávaná společenská událost Local Event, s pořadovým číslem 5, proběhla ve čtvrtek za hojné účasti návštěvníků i partnerů, už tradičně, v olomoucké designové kavárně Cafe New One.

Ilona Tandlerová

Večer plný módy, krásy, designu a zábavy s podtitulem „Tentokrát trochu jinak“ přinesl všem zúčastněným inspiraci na zimní outfity v podobě originálních (a perfektně padnoucích) modelů ze showroomu dámské italské módy MILLY, dalších olomouckých obchodů jako Fashion store Roca Blanca, umění v podobě AC.ART Fashion, krásného butiku plného módy i doplňků Flamingo Beauty Point či instagramového e-shopu Meraki. Nechyběla ani přehlídka zimních modelů na hory od SKI-MAX Store. Čím oslnit během nadcházející plesové sezony, předvedly modelky v čele s usměvavou Monikou Leovou, při prezentaci nové kolekce s názvem „Femme fatale“ návrhářky Sandry Švédové a Svatebního centra CAXA. 

Přítomné dámy mohly přímo na místě, kde po celý večer panovala skvělá atmosféra a o květinové dekorace se postaralo květinářství Pugét, nakoupit modely z přehlídky i originální doplňky v pop-up shopech. Samou chválu pěly spokojené zákaznice na originální šperky od Leony Korhoňové, minimalistické kožené doplňky od SHE Design  a u stánku Oční optiky Rozehnalová se zkoušely jedny designové brýle za druhými. Nechyběla zde ani možnost konzultací zdarma od profesionálů z Neo Beauty Clinic, která poskytuje klientům péči v oblasti estetické medicíny a dermatologie. Nutriční specialisté z firmy Zdravé stravování byli připraveni poradit s jídelníčkem a hosté měli příležitost některé pokrmy ochutnat, například tacos plné zeleniny a masa či řepová pomazánka byly výborné. Objednat si u nich můžete zdravé krabičky i vánoční cukroví!  

Celým večerem provázela herečka Moravského divadla Natálie Tichánková a o hudbu se postaral DJ Domez, rezident klubu Belmondo. Jako neplánované překvapení večera se na Local Eventu objevil také Karlos Vémola s přítelkyní Lelou. 

Výtečný catering v podání Cafe New One uspokojil chuťové buňky všech zúčastněných a vína z Open Wine ho báječně doplňovala, o vkusnou květinovou dekoraci prvního patra Cafe New One, kde akce probíhala, se postaralo Květinářství Pugét. Po losování tomboly večer nekončil a následovala příjemná afterparty v Latino baru. 

Organizátorky Local Eventu, Zuzana Sedláčková, majitelka showroomu Milly.cz s originální italskou módou a Petra Neoralová, majitelka privátní estetické kliniky Neo Beauty Clinic už teď plánují další ročník akce, která představuje tvorbu lokálních značek, silných firem či umělců a slouží k milému setkávání. My už se těšíme na příště a pokud jste na Local Event ještě nebyli, nenechte si další ročník ujít! 

Celý večer zdokumentoval známý fotograf Lukáš Navara, z jehož fotokoutku si hosté mohli odnést povedené fotografie ihned s sebou. Z Local Event #5 se chystá i videoreport z dílny Honzy Bartoše. 

 

#localevent

reklama

Shakespearovské léto 2020 | Divadelní open-air festival | 9. - 19. srpna PEARL DESIGN
Další články