[OL]4you na

Metronome Prague zveřejnil podrobný program. Vystoupí ZAZ, M83, Jamiroquai a další hvězdy

Metronome Prague zveřejnil podrobný program. Vystoupí ZAZ, M83, Jamiroquai a další hvězdy

Již ve středu 21. června v 18 hodin zahájí David Koller s ukrajinským dámským projektem Queens Orchestra pražskou kulturní událost roku Metronome Prague na pražském Výstavišti. A další hvězdy, nejen hudební scény, budou následovat. Až do do soboty 24. června se můžete těšit na opravdu nabitý program. Svou účast přislíbili Jamiroquai, M83, ZAZ, Moderat, Aurora, Editors, J.I.D, Holly Humberstone, ToveLo, White Lies, Riff Cohen, Biig Piig či tuzemšG Monkey Business s J.A.R., Zrní, Supercrooo, Lazer Viking, PSH či Jana Kirschner.

Letošní Metronome Prague nabídne více hudebního programu než doposud a otevírá se i novým hudebním žánrům. Těšit se můžete na čtyři venkovní a tři vnitřní scény, 80 vystoupení a více než 300 účinkujících – suma sumárum přes 100 hodin té nejlepší muziky. Areál se ve čtvrtek otevře v 16 hodin, v pátek v 15.30 a sobotu ve 13 hodin. Ve vnitřních prostorách Křižíkových pavilonů bude po skončení hlavních koncertů program pokračovat každý večer až do rána. Součástí festivalu bude i rozšířený nehudební program, který sjednocuje heslo “odvaha”, a dvě nové scény - RAP stage a stage BEATS FOR METRONOME POWERED BY EVROPA 2..

“Určitě se sluší poděkovat všem, kteří si společně s námi rezervují předposlední červnový magický hudební víkend. Vše se nám letos podařilo připravit s předstihem. Na webu tak zveřejňujeme celý program po scénách včetně časů jednotlivých koncertů, ať si mimopražští i pražští návštěvníci festivalu mohou naplánovat třeba i jednodenní či dvoudenní dovolenou, která se může hodit, abychom si to pořádně užili. Programem se prolíná několik dramaturgických směrů. Uspokojí jak příznivce kultovních hvězdných jmen, tak ty, kteří si rádi užijí novější jména. Pro letošní ročník jsme pak nově zařadili i rap a taneční muziku pro naše nejmladší publikum. Pokračujeme ve spolupráci s českými i slovenskými účinkujícími na takzvaných koncertních speciálech,” říká spoluorganizátor Metronome Prague David Gaydečka.

Detailní program Metronome Prague vám pomůže naplánovat si jednotlivé festivalové dny tak, aby jim neutekl žádný oblíbený interpret nebo další zábavný program. Program po scénách s časy jednotlivých koncertů najdete na webu www.metronome.cz. Na webu koupíte i vstupenky. 

reklama