[OL]4you na

Načapali jsme Martina Šafaříka, jak v Olomouci vyřizuje nákupy na poslední chvíli!

Máte už stromeček, kapra a jmelí? Martin Šafařík, finalista předloňské řady SuperStar to vůbec nestíhá! Stromek už sice koupil, ale zjistil, že k němu bude potřeba i stojan!

Načapali jsme Martina Šafaříka, jak v Olomouci vyřizuje nákupy na poslední chvíli!

Na pomoc s výběrem stojanu si přizval syna své přítelkyně Marty Musilové a spolu nakonec objevili ten pravý. Pak se vrhli na výběr správného outfitu na Štědrý den. Celý look Martin potřeboval doplnit novou kravatou – tu správnou našel nakonec v prodejně Bandi.

Martina jsme vyzpovídali, zda ještě píše Ježíškovi...

"Milý Ježíšku, letos bych si k Vánocům moc přál, aby celá moje rodina, všichni mí blízcí přátelé, moje přítelkyně i její syn a celá rodina byli zdraví, šťastní a abychom se měli rádi jako doteď. A kdybych měl mluvit o těch hmotných dárcích, chci nové auto s plnou výbavou... Takže, milý Ježíšku, teď už víš, co bych si přál. Moc se těším na Vánoce!"

Značku vozu sice Martin nezmínil, ale trochu ho podezíráme, že se bude jednat o značku BMW, protože jsme ho zrovna nedávno potkali právě na představení nového modelu BMW řady 7...

A jak daleko jste na tom s přípravami na Vánoce vy? Nezapomeňte, že jmelí byste si neměli kupovat sami – nosí totiž štěstí tomu, kdo je jím obdarován, a ne tomu, kdo si jej koupí sám. Dejte tedy o Vánocích někomu kytičku jmelí – to mu přinese radost, lásku a ochranu před nemocemi. Do domu přináší jmelí štěstí, odvahu a lásku. Zvyk líbat ženy a dívky pod zavěšeným jmelím pochází pravděpodobně z Anglie. V Norsku je jmelí zase symbolem usmíření. Magickou moc mu přisuzovali již naši dávní předkové – jmelí sloužilo k ochraně proti zlým duchům a k zajištění lásky a plodnosti.

reklama