[OL]4you na

Najdeme se ve Ztracené! (?)

V neděli 16. 8. Ztracenou ulici provoní nejeden burger, který polaská chuťové pohárky. Slíže se tady však i hromady kopečků zmrzliny a vypijí litry prosseca - společně se totiž Najdeme ve Ztracené! Foto: Tomáš Helísek.

Najdeme se ve Ztracené! (?)

Jak říkají pořadatelé, začátek letošního roku byl tak trochu nešťastný. I tento rok se totiž měl tradičně konat projekt Jsme ze stejné planety v zámeckém parku Velké Bystřice, avšak z důvodu nedávných opatření museli pořadatelé festival zrušit. Zámecký park se stal "domovem" pro dvacet devět cizinců,  kteří zde symbolicky zapustili své kořeny, když vysadili do zdejší země strom. Součástí projektu je malý food festival, který se pokaždé nese v skvělé náladě a hostí ty nejlepší gastro nadšence z širokého okolí.

Avšak není nutno být smutný, za rok se tam potkáme zas! Proto už teď, v neděli 16. 8. 2020, ostartují přípravy dalšího ročníku skvělou událostí Najdeme se ve Ztracené!

Ve Ztracené ulici v Olomouci totiž navaří Būcheck, sladké napeče Dezertína a hrancle budou od FAENCY FRIES. Horko vyřeší Jakub Gavor, který doveze Ještě jednu zmrzku, kávu "uvaří" Traffic Coffee a pivní speciály budou od Muže přes palubu. A pro všechny, komu jmenované nestačí, tu bude prosseco od Honzy Havránka.

Krásný den v jedné z nejkrásnějších uliček Olomouce bude doprovázet hudba zpěváka PISHCOTH díky iniciativě týmu Zaparkuj a program architektonického studia mimokolektiv.

My tam budeme. A co vy?

reklama