[OL]4you na

Náplavku rozezní koncert saxofonistky KJ SAX a společně s ní představí Plavby Olomouc další novinku.

Hledáte tip na víkend? My pro vás máme pozvánku na městskou náplavku, kterou už tuto sobotu 8.6. oživí ve velkém stylu Plavby Olomouc. Celý program vyvrcholí koncertem saxofonistky Kateřiny Janečkové, známé především jako KJ SAX. Během sobotní akce představí Plavby Olomouc i další novinku, jež obohatí flotilu – to, zda se bude jednat o suchozemskou či vodní stáj, si kapitán Šimon Pelikán nechává zatím jako překvapení.

Náplavku rozezní koncert saxofonistky KJ SAX a společně s ní představí Plavby Olomouc další novinku.

Kateřina Janečková, známá pod uměleckým jménem KJ SAX je energetická a charismatická umělkyně, která získala nejen řadu ocenění, ale v nedávné době okouzlila také bývalého amerického prezidenta Billa Clintona, když pro něj během jeho návštěvy V Praze vystoupila.

„Už teď mohu návštěvníkům slíbit, že koncert bude výjimečný nejen interpretkou, ale i tím, jak a kde se bude odehrávat,“ slibuje Šimon Pelikán, organizátor akce, kterou odstartuje v 18.00 koncert olomouckého kytaristy Lukáše Marečka. V 19.00 bude následovat koncert saxofonistky KJ SAX a novinka, na kterou se všichni nedočkavě těšíme, bude představena ve 20.00.

„Během hlavní letní sezóny bude bohužel řeka Morava vypuštěna, proto jsme se rozhodli pro konání koncertu už nyní. Navážeme na něj dále až v září tradičním festivalem Řeka má duši. Vzhledem k této situaci zvu srdečně všechny Olomoučany, aby dorazili a zažili náplavku i jinak, než umožňují běžné dny,“ doplňuje Pelikán.

Všechny důležité informace k akci můžete najít na facebookových stránkách Plaveb Olomouc v rámci chystaných událostí. Informace k plavbám i jízdám na OLOŠPALECH najdete na www.plavbyolomouc.cz

reklama