Nemáte víkendový program? Polodrahokamy, Bezzubka v Pevnosti poznání a podzimní Flora!

Naše redakce připravuje nové číslo a neví kam dřív skočit. Přesto vám přinášíme ty nejlepší podzimní víkendové tipy, které zahřejou!

Tomáš Helísek

Flora Olomouc 2016 – podzimní etapa

Kdo by neznal kultovní Floru? Ta je v našem městě každé roční období a podzimní etapa přichází už o tomto víkendu! Plné sklepy a spíže, to je motto této etapy, která startuje od čtvrtka 20. října až do neděle 23. října 2016. Nenechte si ujít přehlídku ovoce, zeleniny nebo cukrářskou a kuchařskou soutěž TOLIMA Cup. Pokud vás zajímají bližší informace, navštivte web výstaviště.

Mineral-Expo Olomouc

Drahokamy, polodrahokamy, minerály! Která žena by nemilovala něco krásného na sebe či kousek opálu nebo diamantu? Na Střední škole Polytechnické v Olomouci se sejdou prodejci minerálů a šperků v rámci Mineral-Expo Olomouc. Kromě toho, že si zde můžete koupit něco krásného pro sebe, své blízké, tak na vás a celou rodinu čeká i bohatý doprovodný program! Takže 22. a 23. října 2016 se těšte na samé poklady. A pokud si chcete něco předem nastudovat, koukněte na web.

Dračí víkend v Pevnosti poznání

Aktivujte si vlastní fantazii, dračí víkend je před námi! Půvab podzimu je tady. A k padání listí neodmyslitelně patří i nefalšovaní létající draci! Přijďte si do Pevnosti poznání s dětmi vyrobit toho svého už tento víkend, ať už v sobotu 22. anebo v neděli 23. října 2016. Dračí vědecká výtvarka vám bude plně k dispozici oba dva dny, vždy od 10.00 do 17.00 hodin. Vyrobíte si vlastního jednoduchého draka a rovnou otestujete jeho létající schopnosti! Nálety na Pevnost nebo šlehání ohně jsou přísně zakázány, ale i kdyby váš drak zdivočel proti vaší vůli, nemusíte mít strach, vše bude bedlivě kontrolovat sama Bezzubka. Foto jako důkaz!

Mega Party s hvězdami showbussinesu

Již tuto sobotu 22. října 2016 od 19.00 hodin se můžete v Kulturním a společenském centru ArtUm těšit na travestie cabaret v podání zdejších Scandalladies! Ty předvedou ty největší pecky v podání hvězd českého i zahraničního showbussinesu! Celá akce je na podporu kočičího depozitu Pomocné ruce. Více se dočtete na Facebooku

Pohádkový Metropol – Loupežník Rumcajs

Kino Metropol a Agentura JL Brno pro vás připravili v divadelní sezoně 2016/2017 opět pásmo divadelních představení pro rodiče s dětmi. Můžete opět zavítat na špičkové, veselé, hudební a činoherní představení pro děti, které bývají po celé ČR vyprodaná a sklízí velký úspěch u malých i dospělých diváků. V sobotu 22. října 2016 od 15.30 hodin se v olomouckém Metropolu představí Docela velké divadlo z Litvínova, které se předvede s Loupežníkem Rumcajsem!

Koncert Light & Love

V sobotu 22. října 2016se můžete těšit na koncert sourozenecké dvojice Light & Love, která vydala po úspěších singlů Blueberry Sky a True debutové album Surrender. V Olomouci je uslyšíme v klubu 15 minut od 20.00 hodin.

Polib tetičku aneb nikdo není bez chyby

Anglickou komedii Polib tetičku aneb nikdo není bez chyby v hlavní roli s Janem Čenským, který hraje nesmělého statistika, který tajně po večerech píše pod ženským pseudonymem milostný román, aby si přivydělal. Děj plný převleků, svěžího humoru a úžasný milostný motiv můžete sledovat v neděli 23. října 2016 od 19.00 hodin v olomoucké Redutě. Více info na webu.

#artum centrum #víkend #program #pevnost poznání #mineral expo #kultura olomouc #kultura #kino metropol #flora olomouc #divadlo olomouc #bezzubka #výstaviště flora olomouc

reklama

Další články