[OL]4you na

Netradiční zážitky v Olomouci: vydejte se do kryosauny, po stopách květin i strašidel

Olomouc má mnoho krás. Některé potěší oko, další srdce, jiné nás nabijí adrenalinem. Hanácká metropole zkrátka disponuje kouzlem, které očaruje každého. Pojďme se společně podívat, jaké netradiční zážitky si z města můžete odnést. Už jste utíkali z vězení? Dávali si rande se strašidly? Zašli jste se pořádně zchladit?

Netradiční zážitky v Olomouci: vydejte se do kryosauny, po stopách květin i strašidel

KRYOSAUNA - TAK CHUTNÁ EXTRÉMNÍ MRÁZ...
Venku je v posledních dnech opravdu horko, tak co se trochu zchladit? Respektive zmrazit? Vydejte se do kryosauny v BodyBody a užijte si terapii suchým mrazem, kdy na sebe necháte po tři minuty působit teplotu minus 110 až 150 °C. Co s sebou? Stačí vám jen spodní prádlo, pořádně silné ponožky a rukavice. A také odhodlání. Kryosauna je pro všechny, kteří chtějí zregenerovat tělo i mysl a posílit imunitu. Nebo jen překonat sami sebe. 

Veškeré informace o kryoterapii, o cenách, objednání, ale také o případných kontraindikacích naleznete na webu.

FOTO: Facebook BodyBody Olomouc

STRAŠIDELNÝ DŮM - ADRENALIN S PRVKY HORORU
Bojíte se rádi? Chcete si vychutnat netradiční zážitek v Olomouci? Chystáte překvapení pro přátele nebo pro vaše odrostlejší potomky? Pak je Strašidelný dům u hotelu Palác tou ideální volbou. Necháte se vtáhnout do hororové atmosféry s tématem Motel 13, budete mít strach a rozhodně celou atrakci neprojdete bez výkřiku, to vám garantujeme. Vstup pro otrlé a odvážné! 

Informace o otevírací době, vstupném i o samotném Strašidelném domě jsou na webových stránkách.

FOTO: strasidelnydum.cz

VENKOVNÍ ÚNIKOVÁ HRA - ZÁBAVA V CENTRU MĚSTA
Je to soutěž, je to výzva, ale především zábava pro všechny zúčastněné. Smyslem hry je dostat se do cíle pomocí řešení hádanek a úkolů. Nemusíte se bát, že se kvůli nevyluštěné šifře nedoberete konce. Čekají vás nápovědy a hru zvládne každý! Jak to funguje? Hru si objednáte přes internet. Můžete si zvolit ze čtyř variant, na výběr jsou násleující: Po stopách historie Olomouce, Tour de pub Olomouc, Zmizelá Olomouc nebo Dětská šifrovačka v parku. Po zaplacení hry je herní balíček během několika minut připraven v místě startu hry. Místo startu se dozvíte z e-mailu. Vytvořte si svůj tým (ideálně 2 až 5 členů) a můžete vyrazit. Hra startuje vyzvednutím balíčku a končí zadáním řešení poslední šifry, čímž se zastaví vaše časomíra. 

Vše o venkovních únikových hrách v Olomouci se dozvíte zde.

FOTO: zabavnamesta.cz

MISTR ÚNIKU - HRA, KTEROU MUSÍTE ZAŽÍT
Utečete ze zamčené místnosti za 60 minut? Přijdete na kloub tomu, jaké tajemství ukrývá váš soused? Čeká vás hodina plná hádanek, úkolů a logických postupů. Hodina, která prověří, jak spolu dvojice až pětice hráčů umí komunikovat a spolupracovat. Ukažte, co ve vás je, a odhalte Tajemství sousedova sklepa.

Informace o této únikovce najdete tady.

FOTO: Facebook Mistr úniku Olomouc - úniková hra

KVĚTINOVÁ STEZKA ZA KRÁSAMI OLOMOUCE
Květinová stezka provede turisty až do konce srpna po šesti zajímavých místech našeho města. Na každém zastavení bude čekat jiné květinové aranžmá z dílny Výstaviště Flora Olomouc. Trasa začíná na Horním náměstí a vede do Michalské ulice na Žerotínovo náměstí k soše svatého Floriana, přes vilu Primavesi kolem Konviktu k Arcibiskupskému paláci, do parkánových zahrad a přes Bezručovy sady do Hrnčířské ulice. Odtud pokračuje přes Dolní náměstí s Mariánským sloupem přes Šemberovu ulici k Terezské bráně a Smetanovými sady k oranžerii.

"Průvodci" po květinových krásách jsou značky květinek na chodnících. Letáčky s vyznačenou trasou seženete v Informačním centru Olomouc.

FOTO: Facebook Olomouc Tourism

Hezkou zábavu všem!

reklama