Nezbytné vychytávky pro prodloužený víkend

Redakce [OL]4you je známá tím, že ráda testuje... Skoro vše, co by vás napadlo. Tentokrát jsme vyrazili na prodloužený víkend, abychom pro vás zjistili, co vše si musíte vzít s sebou. A tohle jsou ty nejlepší vychytávky, které se nám osvědčily!

Zuzana Zbořilová

Na zdraví!  

V redakci jsme otestovali, jak se o víkendu nejlépe zbavit přicházejícího nachlazení: domácí slivovička a pravidelné zdravotní dávky. Shoty „I like“ vám k tomu skvěle budou ladit!

Shoty, Fred, Naoko, 275 Kč

Dopřejte svému miláčkovi masáž!

Bio kokosový olej je díky svému jedinečnému složení vhodný pro každodenní péči, pro všechny typy pleti, a to dokonce i pro tu citlivou a vysušenou. Jeho příjemná exotická vůně a lehce roztíratelná konzistence nabádá k využívání i při masážích. Kokosový olej je blízký tukům v pokožce, která jej proto velmi dobře vstřebává a nezanechává tak mastný efekt. Je známý pro své zjemňující, regenerující a zvláčňující účinky, po jeho použití zůstává pokožka sametově hebká. Je také velmi vhodný jako maska na vysušené a poškozené vlasy. Rozlučte se s roztřepenými konečky jednou provždy! Nově je Bio kokosový olej od značky Saloos k dispozici i v cestovním balení – v praktické lahvičce o velikosti 125 ml. Výhodou je jeho pevný uzávěr, který zamezí náhodnému vytečení. Je ideální do každé tašky, na každý výlet či dovolenou. Své uplatnění najde za každého období, počasí, kdekoli. Měl by se stát nezbytnou součástí vaší cestovní výbavy, poradí si totiž s řadou problémů. Lze jej využít jako tělový nebo obličejový olej, po opalování, na vlasy, nehtovou kůžičku, rty nebo k relaxační masáži.

Bio kokosový olej, Saloos, 158 Kč

Nalaďte romantiku!

Bezdrátový reproduktor UE BOOM 2 vydrží pobyt na pláži či sněhu – prostě kamkoli se vydáte! Je zkonstruován tak, aby snesl, když jej pocákáte, zablátíte či k němu nebudete šetrní, a současně vás obdaří v každém směru neuvěřitelně skvělým zvukem. Reproduktor UE BOOM 2 je vyroben ze stejných vysoce kvalitních materiálů, je odolný vůči vodě (IPX 7), pádu (až z výšky 1,5 metru), má neotřelý a smělý vzhled a k tomu vám poskytne spoustu zábavy. Velký je jako láhev s vodou, takže jej můžete zasunout do držáku pití na kole nebo jej připnout k batohu, a můžete oživit o nový požitek každou vaši chvíli.

Bezdrátový reproduktor UE BOOM 2, Ultimate Ears, 5490 Kč

Udělejte dojem!

Kdo by chtěl víno pít z plastových kelímků? Buďte styloví a uvidíte, že uděláte dojem! Originální tašku oceníte nejen ve chvíli, kdy vyrazíte na piknik, ale třeba i tehdy, když si z dovolené povezete cenné úlovky do svého sklípku. Zabalte do tašky dvě sklenky a vychutnejte si víno kdekoli!

Taška na víno, Swirl, Bonami, 999 Kč

Otevře víno a nakrájí sýr:

Tradiční zavírací nůž Opinel s rukojetí z bukového dřeva, s čepelí z nerezové oceli, vybavený pojistkou ViroBlock a doplněný o kvalitní a pevnou vývrtku. Délka čepele je 10 cm.

Zavírací nůž, Opinel, Potten & Pannen, 649 Kč

Nezapomeňte na svěží dech... 

My v redakci jsme se zamilovali do skořicové příchutě zubní pasty Marvis. Navíc „Marvisky“ neobsahují fluorid, což vaše zuby bezpochyby ocení.

Cestovní balení zubní pasty, Marvis, Profimed, 79 Kč

... a ochranu! 

Nechcete přece litovat pozdějších následků kvůli pár chvilkám vzrušení. 

 

 

#vychytávky

reklama

Golf Resort Olomouc
Další články