[OL]4you na

Novinky z Globusu

Olomoucký Globus se letos mění a velkou část přestavby má již za sebou. Zákazníci se můžou těšit na spoustu novinek a hlavně na pohodlnější nakupování v příjemném prostředí. Tím nejzajímavějším kromě nového interiéru je nový koncept zastřešující vlastní výroby Globusu pod jednu značku s názvem Poctivá výroba Globus.

Novinky z Globusu

Poctivá výroba Globus

V síti hypermarketů Globus se můžete nyní nově setkat se značkou Poctivá výroba Globus. U všech takto označených výrobků máte jistotu, že jsou čerstvé, z kvalitních surovin a vyrobené  přímo v Globusu. A jak je to možné? Globus totiž má své vlastní pekařství a řeznictví. Denně tak připravují pekaři čerstvé pečivo z poctivého kvásku a šikovní řezníci bourají maso od předních českých dodavatelů. „Zákazníci Globus vždy vnímali a zatím stále vnímají jako řetězec s širokou nabídkou čerstvých potravin, zejména masa, uzenin, pečiva a hotových jídel. Vždy oceňovali, že si uzeniny a pečivo skutečně vyrábíme. Jezdí k nám totiž hlavně na velké rodinné nákupy a maso, uzeniny a pečivo v nich tvoří významnou položku. A nejde jen o řeznictví a pekařství, jsou tu také naše restaurace a Café Globus. Čerstvost a kvalita hraje ve všech těchto případech zásadní význam,“ říká ředitelka hypermarketu Andrea Dvořáková. Nejen pečivo, ale i zákusky a dezerty se připravují přímo v zázemí hypermarketu. V Café Globus si je pak můžete vychutnat spolu s kvalitní kávou nebo vzít s sebou pro jakoukoliv příležitost.

Hravě zdravý Globus

Novinkou po přestavbě je takzvaný shop in shop s názvem Zdravý svět. Najdete v něm širokou nabídku alternativních potravin pro všechny typy strávníků. Celiaci, diabetici, vegetariáni, ale i vegani, ti všichni v olomouckém Globusu nově najdou svůj svět. Orientaci jim usnadní speciální ikony, které označují různé druhy potravin podle toho, jaká dietologická kritéria splňují. Zákazníci se můžou těšit na pravidelné ochutnávky a speciální eventy, věnující se právě alternativním způsobům stravování. „Jedná se o speciální akci zaměřenou na celiaky, kde mohou naši zákazníci ochutnat tento sortiment a seznámit se s našimi dodavateli, vstupné je zdarma,“ dodává ředitelka hypermarketu Andrea Dvořáková.

Grilovačka je za dveřmi

Sezona grilování se nezadržitelně blíží a ani v tomto případě Globus zákazníky nezklame. Ke grilování má totiž ve svém sortimentu vše potřebné. V oddělení Baumarktu a zahrady najdou zákazníci všechno od samotných grilů přes dřevo, uhlí a další speciální pomůcky. Alfou a omegou je ale vždy správně naložené maso. „Letos opět naši řezníci připravili na sezonu grilování novinky. Zákazníky zveme například na tyto speciality na gril: tomahawk (kotleta s částí boku s kostí), hamburger Globus (připravený polotovar od našich řezníků na gril), hovězí žebro na gril (uvařené, připravené přímo na gril), party šunka (cca až 1,5 kg šunky na gril) a široký sortiment grilovacích klobás (telecí, jehněčí). Tyto novinky můžete opět ochutnat i na Garden Food festivalu v Olomouci,“ uvádí Andrea Dvořáková.

Zdravý svět

Globus se rád spojuje se zajímavými gastro akcemi v Olomouci a okolí. Už 12. května 2018 budete mít možnost navštívit stánek Zdravého světa na Veggie festu v Korunní pevnůstce. První červnový víkend se zase objeví řezníci a pekaři na Garden Food Festivalu, kde návštěvníkům naživo ukážou, co to znamená Poctivá výroba Globus. Více informací najdete na www.globus.cz

 

reklama