Olomoucké restaurace si vyhlásily válku!

Konkurenční boj můžete vidět všude a ani olomoucké restaurace se nedrží zkrátka. Navzájem si vyhlásily válku nahoty! Posuďte sami, kdo by měl vyhrát – bude to restaurace Entrée oceněná cenou novinářů v soutěži o Interiér roku v čele s Přemkem Forejtem? Nebo tým Tomáše Levého z Atmosphere restaurant?

Zuzana Zbořilová

S odhalováním začal šéfkuchař restaurace Entrée, mladý sympaťák Přemek Forejt (rozhovor s ním si můžete přečíst zde). Na Facebooku se ukázal s obrovským tuňákem, kterého drží před svým tělem, takže nevidíte, zda má na sobě nějaké spodní prádlo... Na odvetu nemusel dlouho čekat: hned další den s ní totiž vyrukoval tým Tomáše Levého z restaurace Atmosphere. Boj bude možná dál pokračovat na blížícím se Garden Food Festivalu, kde se obě dvě restaurace budou prezentovat svými pokrmy. To, jestli se zástupci zmíněných podniků objeví oblečení či nikoli, je stále otázkou...

Druhý ročník Garden Food Festivalu se bude konat již za měsíc – o víkendu 14. a 15. května 2016 ve Smetanových sadech olomoucké Flory. Kromě Entrée a Atmosphere se objeví na šest desítek restaurací, ochutnat budete moct netradiční pokrmy, regionální speciality i zdravou výživu. Na své si přijdou i milovníci vína a piva – své produkty budou nabízet vinaři, malé pivovary, klasické pivní značky a výrobci prémiových destilátů.

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketstream, v Bounty Rock Café nebo na Informačním centru v podloubí olomoucké radnice. Vyjdou vás na 100 Kč (na místě pak 150 Kč). Zvolit můžete i variantu s deseti grešlemi, které budou jediným akceptovatelným platidlem v areálu výstaviště. Za jednu grešli zaplatíte 25 Kč. Více info na webu.

Hlasujte

Pokud byste si restaurace vybírali podle stupně odhalenosti a sex-appealu obsluhy, který podnik by u vás tentokrát vyhrál?

Entrée1098 Atmosphere912

#restaurace olomouc #entrée #atmosphere #garden food festival

reklama

Business ples
Další články