[OL]4you na

Omega Olomoucký ples je tu! A miluje bublinky

Král mezi plesy - to je Omega Olomoucký ples, jehož jedenáctý ročník již tento pátek 16. února rozzáří NH Collection Olomouc Congress. A tentokrát je mottem této jedinečné společenské události Milujeme bublinky!

Omega Olomoucký ples je tu! A miluje bublinky

Omega Olomoucký ples s podtitulem Milujeme bublinky nabídne hvězdné hudební hosty, tanec až do rána, vizuální show, atraktivní doprovodný program, špičkovou gastronomii a spoustu bublin a bublinek. Slavnostní večer otevře talentovaná muzikantka, zpěvačka a autorka Tereza Balonová, návštěvníky také potěší skvělá zpěvačka a držitelka několika cen Anděl Debbi či fenomenální skupina JELEN. K tanci a poslechu bude hrát kapela JAMR'S. Ples vyvrcholí hlavním hudebním hostem večera – vystoupením kapely NO MERCY, mezi jejichž nejznámější skladby patří Where Do You Go, When I Die či Please Don’t Go.

Celým večerem provede moderátorská dvojice hlavní zpravodajské relace TV NOVA Veronika Petruchová a Martin Čermák.

Doprovodný program bude pestrý
Na plese nebudou chybět oblíbené fotokoutky, chystá se i soutěž o ceny, překvapí vás originální taneční vystoupení, módní přehlídka, další hudební vystoupení či bublinová show. Ples bude i plný gastronomických zážitků, o které se postará šéfkuchař Miroslav Fojtík a jeho tým.

Akci již tradičně připravuje Omega centrum sportu a zdraví Olomouc, NH Collection Olomouc Congress, Radio Haná a agentura Forsberg.

Omega Olomoucký ples startuje 16. února již v 19:00. Více informací se dozvíte na www.olomouckyples.cz

reklama