[OL]4you na

Omega Olomoucký ples stál za to! Nabídl bublinky i hvězdné hosty

V pátek rozzářil NH Collection Olomouc Congress už jedenáctý ročník Omega Olomouckého plesu. Jedinečná společenská akce s podtitulem Milujeme bublinky nabídla nejen skvělou zábavu, ale také bohatý kulturní program a úžasný gastronomický zážitek... A ples byl do posledního místa vyprodaný.

Omega Olomoucký ples stál za to! Nabídl bublinky i hvězdné hosty

"Já jsem velmi rád, že se vidíme už pojedenácté, užijte si to," uvítal hosty ředitel pořádajícího Radia Haná David Foretník. Za ním už přišel první set písní od Terezy Balonové, jež je objevem roku 2023 hudebních cen Anděl. Kapelou večera byli Jamr’s, kteří zahráli výběr známých hitovek od kapel Queen, AC/DC, od Chucka Berryho, anebo i věčně planoucí tango Besame Mucho a další.

Hvězdní hosté
Velké hvězdy večera si hosté plesu tentokrát užili hned tři. Zpěvačku Debbi známou svým hitem La, La. Zahraničním překvapením byli diskotékoví No Mercy s nezapomenutelným songem Where do you go. A publikum zcela strhla k tanci a zpěvu kapela Jelen. A neúnavné publikum zasypával energií a taneční hudbou až do rána na afterparty DJ Radia Haná Lukáš Kobza.

"OMEGA Olomoucký ples si za jedenáct let vybudoval svým umístěním a hvězdným programem tu nejvyšší prestiž. Dokazuje to každoroční vyprodání vstupenek a zástup podporovatelů, kterým děkujeme za pomoc. Bez vás by ples nemohl mít svůj glanc. A největší díky patří a patřit vždy bude všem návštěvníkům, kteří si tuto akci každý rok skvěle užívají," uvedl za pořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

Celým večerem provázela moderátorská dvojice zpravodajství TV Nova Veronika Petruchová a Martin Čermák. A všem na plese pravidelně připomínali skvělé možnosti další zábavy jako fotokoutky, soutěž o ceny, módní přehlídku Flamingo Fashion, výstavu nejnovějších modelů luxusních vozů Mercedes-Benz nebo úžasné gastronomické zážitky v podobě vybraných specialit šéfkuchaře Miroslava Fojtíka a jeho týmu a nebesky chutných laskomin od šéfcukrářky Anny Strnadlové...

Tak za rok naviděnou. Tentokrát 14. 2. 2025!

reklama