[OL]4you na

Pěšky nebo na kole pro dobrou věc! Vydejte se na Dobrošlap ve prospěch projektu Otevřeme zahradu

Už v sobotu nás čeká den plný sportu a zábavy, a to navíc pro dobrou věc. Koná se první ročník charitativní akce s názvem Dobrošlap, jejímž hlavním smyslem je pomoci projektu Otevřeme zahradu. Pod hlavičkou Dobrého místa pro život a s přispěním mnoha lidí se srdcem na správném místě u hospicu na Svatém Kopečku pomalu roste zelená oáza. A k jejímu dokončení můžete napomoci i účastí na Dobrošlapu...

Pěšky nebo na kole pro dobrou věc! Vydejte se na Dobrošlap ve prospěch projektu Otevřeme zahradu

První ročník sportovně zábavného putování z Lázní Slatinice do hospicu na Svatém Kopečku odstartuje v sobotu 3. června mezi 08:00 a 10:00 ve Slatinicích. "Jedná se o charitativní akci ve prospěch projektu Dobrého místa pro život Otevřeme zahradu v hospicu na Svatém Kopečku. Každý, kdo se zúčastní, přispěje koupí vstupenky na tento projekt, ale udělá také něco zdravého pro sebe," uvádí za organizátory akce Dalibor Pastucha, ředitel společnosti ReFit Clinic s.r.o.

Všichni, kteří se budou chtít na Dobrošlap vydat, mohou volit ze tří tras různých délek a náročností. "Šlapat pro dobrou věc můžou lidé pěšky, s holemi, s dětmi nebo třeba s pejskem, na kole ze Slatinic až na Svatý Kopeček, nebo dle svých možností se k nám přidat cestou na jednotlivých checkpointech ve Vojnici, v Olomouci nebo v Samotiškách," popisuje Pastucha.

V zahradě na Svatém Kopečku se pak od 14:00 koná bohatý program pro děti i dospělé. Čeká nás charitativní degustace luxusních vín, zahraje cimbálová muzika Hejčíňan, kapela z Dětského domova Šance. Lidé si také budou moci opéct špekáčky a s kytarou zazpívat u ohně...

Startovné
Děti do 13 let startovné neplatí, mládež do 18 let zaplatí 100 korun v předprodeji, na místě pak 200 korun. Dospělé vyjde startovné pro dobrou věc na 300 korun v předprodeji, na místě pak na 400 korun.

Kompletní informace včetně jednotlivých tras i programu Dobrošlapu naleznete na webu.

reklama