[OL]4you na

Plesy v Olomouci: tohle jsou highlighty letošní sezony

Pokud rádi vyrážíte za zábavou, pak se na plesovou sezonu jistě těšíte celý rok. A v Olomouci rozhodně máme plesy, jež za to těšení se stojí. Máme pro vás pár tipů na společenské akce, které byste si neměli nechat ujít...

Plesy v Olomouci: tohle jsou highlighty letošní sezony

XXIII. Městský bál
V sobotu 6. ledna od  19:30 se na Výstavišti Flora Olomouc uskuteční už 23. Městský bál. Čeká vás spousta zábavy, dobrého jídla i bohatý doprovodný program, který nabídne mimo jiné Olympic nebo Moniku Absolonovou. Více zde.

Reprezentační ples Fakultní nemocnice Olomouc
2. února od 19:30 se na Výstavišti Flora koná již 23. ročník Reprezentačního plesu Fakultní nemocnice Olomouc. K tanci a poslechu bude hrát The People music. Podrobnosti už brzy naleznete zde.

Omega Olomoucký ples
16. února od 19:00 se uskuteční Omega Olomoucký ples. NH Collection Olomouc Congress rozvíří skvělý program i dokonalá zábava, navíc doprovázená vytříbenými laskominami... Milujeme bublinky, tak zní motto letošního plesu, kterým bude provázet moderátorská dvojice Veronika Petruchová a Martin Čermák, těšit se můžete i na hudební skupinu Jelen, zpěvačku Debbi i německo-americkou hudební trojici No Mercy a další. Více zde.

Reprezentační ples Univerzity Palackého
Nenechte si ujít ani Reprezentační ples UP, na který se můžete těšit v pátek 23. února od 19:00 v prostorách NH Collection Olomouc Congress. K tanci a poslechu zahraje Moondance Orchestra Martina Kumžáka, těšit se můžete na bohaté občerstvení a tombolu. Plesem provede moderátorka, herečka a zpěvačka Natálie Tichánková, členka činohry Moravského divadla Olomouc. Více zde.


Ples mezi květy
Ples mezi květy bude i v roce 2024 legendární. Jeho mottem je Vzhůru k výškám a těšit se můžete mimo jiné na Moondance Orchestra Martin Kumžáka se sólisty a zpěvačkou Dashou, YOYOBAND, Marka Dědíka & Pavlu Tomicovou aneb Když hvězdy tančí, fotokoutek i bohatou tombolu. Ples se koná 24. února na Výstavišti Flora a startuje v 19:30. Více zde.

Tak příjemnou zábavu!

FOTO: Freepik

reklama