[OL]4you na

Poslední adventní víkend – co s ním?

Punče, nákupy, koncerty, a zase punče. Ale kromě toho se můžete stát na Hrubé Vodě mediálními hvězdami a užít si krásný poslední adventní víkend!

Poslední adventní víkend – co s ním?

Bleší trh v Olomouci

Na další z řady bleších trhů můžete vyrazit už dnes (v pátek 16. prosince 2016) – v Uměleckém centru Univerzity Palackého na Univerzitní najdete originální vintage kousky až do 20.00 hodin. Více info na Facebooku.

Lyžovačka i natáčení zimního promo videa na Hurbé Vodě

V sobotu 17. prosince 2016 se můžete stát mediálními hvězdami. Tedy... máte možnost být součástí speciální zimního promo videa a získat navíc odměnu pro své děti – jízdu na bobovce! Točí se v sobotu od 10.00 hodin. Ve znamení lyžování bude celý víkend – využít můžete také bobové dráhy či lyžařské školy. A pokud nemáte lyže vlastní, je vám k dispozici ski půjčovna a servis. V sobotu 17. prosince zde navíc proběhne dopolední akce – když zakoupíte dětskou permanentku na min. 2 hodiny, získáte k ní jednu jízdu pro dítě na bobovou dráhu na ten samý den. Na sjezdovkách je krásných 60 cm sněhu, v provozu je čtyřsedačková lanovka, útulná rodinná restaurace Bobovka, tak neváhejte a vyrazte na perníčky, kávu či pivečko! Více info na webu.

Majk Spirit Live + LiveBand: Primetime Tour

Exkluzivní koncert Majka Spirita se živou kapelou v rámci Primetime tour v Olomouci můžete zažít již dnes večer 16. prosince 2016 od 20.00 hodin v S-klubu. Těšit se můžete na největší hity Majka z alba White/Black, ale rozhodně se nejedná o běžný koncert. Bude to totiž naprostá show se živými hudebními nástroji a kapelou, která v Olomouci ještě nebyla. Kromě Majka Spirita vystoupí také kapela Majka Spirita: Maxo Šramek, Samuel Hošek, Filip Hittrich, Jakub Hittrich, Andrej Hruška, Roland Kanik a VeronikaS. Více info na Facebooku.

Pohádkový Metropol

V sobotu 17. prosince 2016 si pro vás olomoucké kino Metropol a Agentura JL Brno připravily od 15.30 hodin další představení pro rodiče s dětmi, tentokrát Princeznu se zlatou hvězdou na čele. Více info na webu.

reklama