Práce snů: letuška/letušák

Pokud sníte o práci v oblacích, máte velkou příležitost. Náborový den letecké společnosti Emirates proběhne v lednu i v Olomouci.

Hana Došlová

Letuška, letušák, steward, stewardka nebo palubní průvodčí – to vše označuje jedno stále velmi prestižního povolání. Díváte-li se zasněně na oblohu nad sebou i vy, čtěte dál!

Emirates, největší mezinárodní letecká společnost na světě, hledá posily do svého týmu i v Olomouci, a to 7. ledna 2020 v hotelu NH Collection Olomouc Congress (Legionářská 1311/21). Náborový den začne přesně v 9 hodin, takže určitě přijďte včas. Počítejte i s tím, že výběrové řízení může trvat celý den. Vezměte si s sebou aktualizovaný životopis v angličtině a aktuální fotografii. Doporučujeme vyplnit online přihlášku na webových stránkách Emirates http://www.emiratesgroupcareers.com/cabin-crew/. Bude třeba splnit několik kritérií. Například musíte dovršit věku alespoň 21 let v momentě nástupu k Emirates a dosáhnout do výšky 212 cm při stoji na špičkách. Dostanete-li se do užšího výběru, budete informováni o dalších dnech, kdy se budou konat nadstavbová náborová kola a pohovory. Uspějete-li, vedle povolání snů se můžete těšit na zaměstnanecký balíček, který zahrnuje řadu výhod, jako jsou například nadstandardní bezplatné ubytování v Dubaji, bezplatná doprava do a z práce, zdravotní a zubní péče a exkluzivní slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Členové palubního personálu Emirates také získají atraktivní speciální cestovní benefity, jež platí i pro jejich rodinu a přátele, a to v rámci celé globální sítě destinací Emirates napříč šesti kontinenty.

Emirates aktuálně létá do 150 destinací napříč šesti kontinenty a operuje 269 letadly. Letecká společnost je největším provozovatelem letecké flotily Boeingů 777 a Airbusů A380 na světě.  Společnost nabízí kandidátům vynikající kariérní příležitost, kvalitní výcvik a jedinečnou možnost pracovat v opravdu mezinárodním týmu. Ten je aktuálně složen z 135 národností z celého světa, včetně více než 304 pracovníků z České republiky.

Šťastný let!

 

#práce snů

reklama

Shakespearovské léto 2020 | Divadelní open-air festival | 9. - 19. srpna PEARL DESIGN
Další články