Prázdniny v Olomouci vyplují z přístavu, buďte u toho!

Třešně, jahody i borůvky už zdálky vábí svou sladkou chutí, den jako vystřižený z Ladova obrázku. Kromě nadílky darů přírody nosí plody své snaživosti také všichni žáci a studenti. Dovolenou a chvíle volna si však bezpochyby zasloužíme i my ze „světa dospělých“. Konec června je důvodem a příslibem pořádně širokého úsměvu, pro všechny. Je přece čas prázdnin, svobody a dobrodružství!

Nel Foberová

My v redakci na léto již netrpělivě čekáme, a tak vůbec neskrýváme nadšení, že už je tady! Rozhodli jsme se obléknout do stylových proužků a vyrazit na stopu letnímu programu v přístavišti Plavby Olomouc (Šmeralova 12). Zde pro vás přinášíme nejžhavější tipy!

Program započne již 30. června 2017 akcí pod názvem: Přívítání prázdnin s odměnou za vysvědčení, zaměřenou především na děti školou povinné. Na všechny pilné žáčky s vysvědčením plným jedniček čeká projížďka na OLOLODI Kordulka zcela zdarma!  Dětem s vyznamenáním bude poté namíchán speciální „námořnický drink“. Zajištěno je také snížené vstupné pro všechny žáky na prvním stupni základních škol. Začátek je v 15.00 hodin.

Také na starší žáky, studenty a dospělé se myslelo. Ti se mohou zúčastnit akce Chyť si svou vlnu v přístavišti, konanou také 30. června 2017 v 19.00 hodin. Návštěvníci se mohou zaposlouchat do prošpikovaných hudebních mixů DJe, nebo se pohupovat na  jemných vlnách melodie v chill out koutku. Připraveno je také promítání dokumentárního filmu Choose your wave, jehož nosným tématem je surfing. Samozřejmostí je také pestré občerstvení a nabídka zapůjčení grilu bez poplatku. Odvážným, kteří chtějí zbrázdit hladinu řeky, jsou k dispozici také paddle boardy.

A to stále není vše! V půlce července se program stočí především ke sportovně-kulturní tématice. Pro všechny bude k dispozici několik vodních atrakcí, například plavidla.

Nezapadají vám  termíny programů do harmonogramu? Nevadí! Přístaviště zůstává po celou dobu prázdnin přístupné veřejnosti od  úterý do neděle od 10.00 do 18.00 hodin. Na první polovinu září se připravuje tradiční festival Řeka má duši.

 Informace o programu budou průběžně aktualizovány na webu.

#plavby olomouc #prázdniny #vysvědčení #škola #řeka má duši #surfing #ololoď

reklama

Olomoucký Business Ples
Další články