Proč určitě zajít na Local Event #5?

Podzim přeje večírkům, to je známá věc. Jeden opravdu speciální se pro vás chystá 21. listopadu v Cafe New One. Unikátní akce Local Event #5 zahrnuje totiž vše, o čem byste měli vědět. Zaměřuje se na módní design, estetickou dermatologii a představuje zajímavé značky.

Hana Došlová

Na co se můžete těšit?
Zaručeně na skvělou atmosféru, výbornou gastronomii, víno od výhradního dovozce prémiových vín z Jižní Ameriky Open Wine a také spoustu zábavy. Chystá se pro vás mnoho módních přehlídek a možnost zakoupit originální dárky v minimarketu. Což se před Vánoci opravdu hodí. Dokonce si budete moci odnést domů módní kousky, které vám padnou do oka během přehlídky. Jedinečnými modely vás oslní italská móda Milly Fashion, návrhářka Sandra Švédová, fashion store Roca Blanca, AC.ART Fashion, Flamingo Beauty Point, kožené doplňky a kabelky značky SHE Design a talentovaná šperkařka Leona Korhoňová. Díky svatebnímu centru CAXA se můžete inspirovat na nadcházející společenskou sezónu. Jistě oceníte i přítomnost privátní esteticko-dermatologické kliniky NEO BEAUTY CLINIC, která se zaměřuje na neinvazivní zákroky a korektivní dermatologii, gynekologicko-porodnického zařízení G-Centra nebo nutričních specialistů ze Zdravého stravování. Nové designové brýle si můžete vybrat u Oční optiky Rozehnalová. Pobavit se můžete ve fotokoutku, poznat nové lidi a zatancovat si během hudebních vstupů DJ Domeze z klubu Belmondo.

Local Eventem vás bude provázet talentovaná a úžasná herečka Moravského divadla Olomouc, Natálie Tichánková.
Vstupenky v hodnotě 500 Kč jsou k dostání přímo v Café New One, u Sandry Švédové, v Milly Fashion, u Leony Korhoňové, v NEO BEAUTY CLINIC nebo v Oční optice Rozehnalová. Po skončení akce se můžete přesunout na after party v Latino Baru v Uhelné ulici. Aktuální novinky sledujte na Facebooku Local Event. Zapojit se můžete do soutěže o 2 vstupenky na Instagramu OL4YOU.

#localevent

reklama

Shakespearovské léto 2020 | Divadelní open-air festival | 9. - 19. srpna PEARL DESIGN
Další články