[OL]4you na

Redakce testuje! aneb Cestujte stylově s Přepravou na letiště

V redakci milujeme cestování. Zvláště pokud se jedná o cestování stylové! Při posledním výletu Proto naše volba padla na komfortní variantu – s „Přepravou na letiště“.

Redakce testuje! aneb Cestujte stylově s Přepravou na letiště
ⓒ Gabriela Dřímalková

Příjemné zijštění bylo, že firma Přeprava na letiště, s.r.o., je olomoucká. Vznikla před 4 lety jako dceřiná společnost firmy Express Personal Transport, s.r.o., která na trhu působí již od roku 2002 a v osobní přepravě byla na Olomoucku první. Jak mateřská, tak i dceřiná společnost mají tudíž četné zkušenosti v tomto oboru. Objednávka dopravy na daný termín proběhla a nyní už zbývá jen sbalit kufry. Řidič v obleku přistavuje vůz přímo před dům a pomáhá se zavazadly. Ano, na to bychom si uměli zvyknout. Když někdy jezdíme klasickými taxíky, nestačíme se divit, že řidiče ani nenapadne vylézt a aspoň otevřít kufr, když už nás vidí s kufry zápasit. S Přepravou na letiště se ale člověk může cítit jako celebrita. Pomohou se zavazadly, přidrží vám dveře... jako byste šli po červeném koberci. Teď už zbývá jediné – stihnout letadlo a v klidu odletět za novými zážitky.

Dáváme se s řidičem do řeči a zjišťujeme, že je to samotný jednatel firmy, Milan Hebelka. Vypráví nám, jak se k této práci dostal: „Dlouhá léta jsem působil ve farmacii, ale před šesti lety jsem stál před rozhodnutím, zda se vrátit do Olomouce, nebo přijmout pracovní nabídku a jít nastálo do Prahy. Ale zvítězila u mě Olomouc a dohodl jsem se na spolupráci se svým dlouholetým kamarádem, který je nyní mým společníkem. On působil v osobní přepravě již mnoho let, a tak jsme vymýšleli, jak služby v tomto segmentu rozšířit. Tehdy vznikla dceřiná společnost Přeprava na letiště.“

Milan Hebelka do projektu přinesl své nápady, poznatky a zkušenosti, protože se hodně pohyboval i v zahraničí. Společnost se specializuje na přepravu na nebo z letiště. Na začátku jejich fungování tvořili klientelu převážně dovolenkáři, kteří jezdili za relaxem či sportem. Tomu odpovídal i vozový park (Škoda Octavia nebo VW Caddy – sem se vešla zavazadla i sportovní vybavení, golfové bagy atd.). S příchodem Superbů se částečně měnila i klientela – ta v dnešní době představuje z 80 % firemní zákazníky a manažery. „Mezi našimi věrnými klienty jsou významní vědci, sportovci i umělci. Pravidelně vozíme také tři europoslankyně a měli jsme tu čest starat se o transport takových osobností, jako jsou členové legendárních kapel Status Quo nebo Deep Purple. To ovšem neznamená, že ,běžné smrtelníky‘ nevozíme – u nás dostane každý klient stejnou kvalitu servisu,“ prozrazuje Milan Hebelka. S tím nemůžeme než souhlasit – před sebou vidíme připravené občerstvení, ze kterého si můžeme cokoli vybrat. Dokonalý servis potvrzuje také fungující wi-fi, takže nenapravitelní workoholici mohou pokračovat ve svém pracovním rytmu i na palubě vozů Přeprava na letiště. Pokud ale pracovat nechcete, můžete se zabavit sledováním filmu na tabletu nebo si přečíst magazín [OL]4you (ten si pak samozřejmě můžete odnést i s sebou do letadla). Po dlouhé cestě (pokud zrovna přilétáte) můžete mít všechna svoje elektronická zařízení vybitá. V tu chvíli oceníte také nabíječku telefonů a adaptér na 220 V.

Cílová destinace

Nejčastěji vozí společnost Přeprava na letiště zákazníky, kteří odlétají nebo přilétají na některé z letišť (Brno, Ostrava, Praha, Vídeň, Krakow nebo Katowice). Výjimkou ale nejsou jakékoli další evropské destinace: „Jsme schopní zavést také skupinku přátel na lyže třeba do Rakouska. Máme boxy na naložení až 16 párů lyží a prostorné vozy VW Caravelle. Partička se pak nemusí o nic starat a shánět sněhové řetězy ani dálniční známky. Když se náklady na službu rozpočítají na 6 nebo 8 lidí, dostanou se klienti na částky, které jsou opravdu zajímavé. Navíc si po cestě mohou užít relax a na lyže dorazí odpočatí. V minulosti jsme vezli i fotbalové fajnšmekry na důležitá fotbalová utkání v různých evropských městech. Hlavním bonusem je to, že nemusíte řešit, kde necháte zaparkované auto a jestli ho tam po zápase taky v pořádku najdete,“ říká se smíchem Milan Hebelka. 

Služba na úrovni

V redakci máme jasno – tuhle službu rozhodně nepoužíváme naposledy. Líbí se nám, že si v Přepravě na letiště nehrají na žádné frajírky ani závodníky. Nabízejí zkrátka komfortní služby na špičkové úrovni, ovšem za velmi přijatelné ceny. Jejich řidiči jsou vzdělaní, jazykově vybavení a pravidelně absolvují různá školení i školu smyku. Nepochybujeme o tom, že si vyberete z jejich vozového parku (Škoda Superb Combi Elegance, Škoda Superb Business nebo Volkswagen Caravelle) i z nabídky služeb. A pokud vám to ještě nebude stači, můžete si za příplatek objednat třeba šampaňské! Život se má prostě žít!

Přeprava na letiště

Bezpečně, pohodlně a včas vás (nejen) na letiště dopraví společnost Přeprava na letiště. Oceníte pohodlné vozy, občerstvení, wi-fi, nabíječku telefonů, adaptér 220 V, GPS i možnost využití tabletu. Více informací najdete na www.prepravanaletiste.cz

reklama