[OL]4you na

Salzerova reduta ožije unikátní módní přehlídkou. Těšit se můžete i na koncert a skvělé jídlo

Už tento čtvrtek se uskuteční jedinečná akce s názvem Večer na Salzerově redutě. Milujete módu, hudbu, zábavu a dobré jídlo? Pak si tuto událost nemůžete nechat ujít. Čeká vás přehlídka společenských a svatebních šatů Sandry Švédové, obleků Koutný a celým večerem provede Natálie Tichánková. A to není zdaleka vše...

Salzerova reduta ožije unikátní módní přehlídkou. Těšit se můžete i na koncert a skvělé jídlo

Zimní módní přehlídka svatebních a společenských šatů Sandry Švédové, obleky Koutný, které odprezentují hráči SK Sigma Olomouc, koncert v podání Natálie Tichánkové. To a mnohem více čeká na návštěvníky už tento čtvrtek 25. ledna od 18:00 na kouzelném nádvoří historického místa Salzerovy reduty.

Přijďte si užít akci pod širým nebem. Tuto událost ocení nejen milovníci módy a dobré zábavy, ale také všichni ti, kteří plánují svatbu. Na místě bude možnost ochutnat cateringové služby od Food Factory Olomouc, víno od firmy Moravíno s.r.o. a další. 

Unikátní akce
Že se jedná o speciální akci, dokládají i slova módní návrhářky Sandry Švédové. "Ráda bych vás pozvala na přehlídku pod širým nebem, na přehlídku, která se uskuteční díky nádherným prostorám bývalé pevnůstky, jež mě oslovily natolik, že nešlo říct ne. Kolekce je různorodá, je to čistý řez toho, co dělám. Modely budou na krásných modelkách, kterých bude tolik, ze půjde o jakousi performance. A to, že na mole bude i áčkový tým fotbalistů Sigmy, je jen třešinka. Celá akce bude natolik jiná, že z ní mám trošku strach, a to se mi vlastně hodně líbí," usmívá se Sandra Švédová a závěrem dodává: "Nenechte si tento večer ujít!"

Vstupenky
Vstupenka za 200 korun vás zavede na nádvoří, kde najdete dobroty od Food Factory Olomouc, budete se moci zahřát horkými nápoji včetně Kafe365, zajít si do vyhřívaného stanu a užít si tak nejen módní přehlídku a koncert, ale také zažít atmosféru, kterou pevnůstka nabízí. Pokud si zakoupíte VIP vstupenku za 1000 korun, podíváte se navíc do vnitřních prostor pevnůstky s rautem od Food Factory či vínem od společnosti Moravíno s.r.o. V průběhu večera bude hrát Radek Koplík. Vstupenky seženete zde.

Přijďte zažít jedinečnou akci pod širým nebem i vy! Pevnůstka se otevírá v 18:00, přehlídka startuje v 19:00, koncert pak ve 21:00.

reklama