[OL]4you na

Šantovské trhy zvou na sortiment lokálních výrobců

Chcete si nakoupit kvalitní ovoce, zeleninu, pečivo, sýry, uzeniny a další zajímavý sortiment od regionálních výrobců? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Nadešla totiž opět sezona populárních Šantovských trhů, kde najdete přesně takový sortiment. Na své si zaručeně přijdou příznivci farmářských i řemeslných produktů, bio potravin, květin a spousty dalšího. Startují již tuto sobotu!

Šantovské trhy zvou na sortiment lokálních výrobců

"Návštěvníci Galerie Šantovka si mohou před hlavním vchodem pod lávkou v příjemném a přátelském prostředí naplnit své spížky a zároveň podpořit lokální farmáře a řemeslníky. V nabídce se pravidelně objevuje více než 20 regionálních producentů, kteří nabízí široký sortiment nejen potravin, jako například sezónní ovoce a zeleninu, marmelády, víno, houby, lahůdky, ale také ručně vyráběné dřevěněné hračky, keramiku a šperky," říká marketingový koordinátor Galerie Šantovka David Podstata.

Akce odstartuje v sobotu Jarními Šantovskými trhy, které kromě výše zmíněného zboží nabídnou atraktivní doprovodný program. Na návštěvníky čeká řemeslná stezka, živá zvířátka z farmy, hudba a spousta dalších aktivit pro celou rodinu. Začátek akce je naplánován na 8:00 a její konec na 18:00.

"Touto aktivitou se snažíme podporovat naše regionální výrobce a farmáře a našim návštěvníkům zpestřit jejich návštěvu něčím novým, co byste u klasických obchodních center jen těžko hledali," vysvětluje závěrem Podstata.

Termín trhů a program najdete ZDE.

reklama