[OL]4you na

Silvestrovský lesk i třpyt. Máme pro vás tipy na outfity, v nichž zazáříte

Už se to blíží! Poslední party roku 2021 je tu. Ať už se chystáte do víru společnosti, nebo si silvestrovské oslavy hodláte užívat doma či s přáteli, rozhodně je to příležitost k tomu, abyste zazářila. Vždyť tato magická noc si říká o pořádnou dávku lesku a třpytu...

Silvestrovský lesk i třpyt. Máme pro vás tipy na outfity, v nichž zazáříte

Také se těšíte na 31. prosince? Na oslavy příchodu nového roku, na šampaňské, všudypřítomné ohňostroje, spoustu dobrého jídla, pití a zábavy? Poslední noc v roce by se měla nést ve slavnostním duchu a k tomu pochopitelně patří i outfit, v němž se budete cítit jako královna večírku. A kdy jindy si vychutnat lesk a třpytky než o silvestrovské noci?

Flitry a odlesky
Lesk v jakékoliv podobě. Flitry, kamínky, materiály s nádechem kovu - to je hit všech party a silvestrovských oslav obzvlášť. Pokud si netroufáte na minišaty, které jsou naprostou jedničkou mezi outfity, in budete i v sexy topu. Ten stačí doladit přiléhavou sukní, džínami nebo jednoduchými kalhotami a večer bude patřit jenom vám... My pro vás máme ale výběr těch nej šatů, v nichž bezpochyby zazáříte.


Zleva: ZARA 999 Kč; Desigual 2 999 Kč; ZARA 1 799 Kč


Zleva: Missguided 1 008 Kč; ZARA 999 Kč; WAL G. 2 349 Kč

Výrazné doplňky
Pokud nejsou flitrové a lesklé outfity vaším stylem, pak se nebojte sáhnout po velmi výrazném doplňku. Ať už jsou to velké náušnice se štrasovými kamínky, prsteny, náramky, čelenky do vlasů, nebo náhrdelníky. A přesně na ty je naše pozornost zaměřena, protože nic nevypadá lépe než jednoduché sexy šaty s mohutným náhrdelníkem, který jen podtrhne vaši ženskost. Vybírat můžete z těch s kameny, a nebo volte aktuální módní hit - řetězy, jež obzvlášť v masivním provedení přitáhnou pozornost okolí. Záleží na vašem vkusu. 


Zleva: Swarovski 15 000 Kč; ZARA 549 Kč


Zleva: ZARA 299 Kč;. Karl Lagerfeld 4 599 Kč; Ted Baker  2 799 Kč

Užijte si silvestrovskou noc podle vašich představ. A vsaďte na ženskost, má to kouzlo! :)

reklama